Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nonstop smad, dehydratacia

Príspevok v téme: nonstop smad, dehydratacia
smadna

Ako je mozne, ze sa citim stale smadna? Uz nejaky cas pozorujem, ze pokozka je sucha a akoby malo prkrvena, taka mdla, rany sa mi hoja asi 10krat dlhsie ako doteraz a vlasy sa zdaju byt mrtve a tiez padaju. Pritom som nezmenila ziadne navyky- stale pijem aspon 2,5 litra vody plus tekutiny z ostatnych jedal, jedina novinka je, ze som zacala brat Macu v praskovej forme.
A teraz asi posledne 2 tyzdne by som len pila a pila a pila vsetko doradu - vodu, caj, kavu, dzus... ale necitim ziadne uspokojenie smadu. A zacinam to mat pomylene aj s jedlom, neviem kedy som hladna a kedy nie, proste si dam, ale neviem posudit, ci som nasytena alebo by som si este dala a tiez neviem posudit na co mam chut, ci sladke, slane atd.

Mali ste uz podobny stav? Chyba mojmu organizmu nieco? Co mi je?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.