Ako sa dokopat do zivota?

Genesis

v dnesnom uponahlanom svete kde sa kazdy boji o svoju pracu kde firmy zredukovali pocet pracovnikov na minimum takze ti zvysni prebrali pracu tych co odisli je tazke niekomu radit ze oddychni si ked je prepracovany a hlavne ak cela situacia sa takmer s urcitostou este zhorsi.

sialeneSmutn

Ale ja odtial nemozem odist. Bola to ponuka, kt.sa neodmieta. Nie pre peniaze. Nemozem tych ludi uz sklamat. Ja ti to tu nemozem vsetko rozpisovat - v skratke bolo toho na mna vela poslednu dobu a neviem sa z toho vyhrabat.
Pytala som sa na zaciatku na nejake lieky, mozno nieco volnopredajne aspon na spanie, ale teraz neviem ci by som nespravila este vacsiu blbost.

Maoam

paralelne k tomu treba trocha detoxikovat telo a doplnit vitaminy, mineraly, stopove prvky, dbaj na zdravu a plnohodnotnu vyzivu, dolezite aj pre nervovu sustavu, vyhybaj sa cukru, stimulanciam, vela zeleniny, ovocia, bielkovin, ziadne cigarety, alkohol, vela spanku, obcas sauna, masaz, dobre padne niekam vypadnut, pravidelne prechadzky na cerstvom vzduchu, vela kyslika a tak...mozno by ti dobre padli KUPELE, porozmyslaj nad tym, da sa dnes ist aj ako samoplatca, kupele robia dost vela a postavia na nohy

Maoam

to znie ako burn out alebo minimalne nabeh nan

tvoje symptomy tomu uplne zodpovedaju, potrebujes zmenu, pauzu a opät natankovat sily, to moze trvat mesiace, musis opät zacat dobre a pravidelne spat, to by sa postupne spravilo, mas moznost to urobit? nic nie je cennejsie a ko zdravie, ked je to raz prec, nic ti ho uz nevrati, praca je druhorada, bola, je a bude, ale zdravie mas len jedno, ver mi, ze viem o com hovorim

ziadna praca sveta nestoji za to zruinovat sa uz v mladom veku a tak v dobrom ti radim, zatiahni brzdu, kym je cas

sialeneSmutn

Maoam, je to tak a trva to roky. Ked si ideme piatok vecer niekde s priatelmi posediet tak zaspavam uz o deviatej. A to som nemala nejak narocnu pracu a bola tu uz rutina po tych rokoch, ale hlavne bavilo ma to a naplnalo a nemala som aspon cas mysliet na sprostosti. O robotu som prisla z organizacnych dovodov firmy a hned sla do novej a to bola asi chyba, zrejme to chcelo pauzu, trocha oddychu, ale kto si to moze v dnesnej dobe dovolit? Pravda je taka, ze nic nezvladam, neviem sa ucit nove veci a hlavne nevladzem. Vecer mam problem zaspat, preto som mozno aj tu chcela nieco poradit aj na to. Rano sa neviem preprat a o sustredeni ani nehovorim.

Maoam

sialene Smutna a nie je problem hlavne v tom, ze si vycerpana, ze mas nedostatok energie, oddychu, spanku? vsak vtedy by bol kazdy normalny clovek na nervy, to je prirodzene ze si vydrazdena, nervozna a v depresii, ked je nervova sustava vybicovana na maximum a nema kedy regenerovat

jajka001_

ja som mala depky aj bez partnera, aj s partnerom. partner to nevyriesil hoci samozrejme spociatku to bolo super, a je lepsie ked mas poruke niekoho kto ta vypocuje. ale aj jeho to casom omrzelo. som si musela uvedomit ze moje depky nikoho nemozu zaujimat a nemam ich riesit, ze riesit treba realne situacie, jedine tak sa moze moj zivot zlepsit. a ak s niecim neviem nic spravit, tak sa s tym nezaoberat.

sialeneSmutn

Genesis vdaka aj za dlhe prispevky, citam to tu cely den (roboty mam inak vyse hlavy, len to by chcelo sa k nej dokopat)a snasim sa popreberat si to v tej gebuli, len to by asi chcelo cerstvy vzduch, alebo aspon sex alebo uz neviem aky starter.. Dnes je celkom ok. Mozno preto, ze som vyspata a oddychnuta. Zajtra zase vstanem o piatej, vecer nezaspim a do konca tyzdna som tam kde som bola ako vzdy:(
K tym zoznamkam: tiez mam par znamych kt.sa tak zoznamili a funguju stastne dlhe roky, ale to je o stasti. Moj nazor je,ze ked si raz clovek nevie (alebo nechce) nikoho najst v realnom svete, tazko ho objavi online.

Genesis

co sa tyka sialenesmutnej tak jedno viem iste ze jej vzorec myslienia je zly a teda cele negativne rozpolozenie u nej zhorsuje.

dokaz citujem:

jajka, ze mi niektore latky v tele chybaju viem (problem je ze nevies, ty tomu len veris)

Namiesto toho je zo mna troska, co vsetci odpisu ako stara zatrpknuta dievka (jak vies ze ta vsetci odpisuju? povedali ti to do oci napisali alebo ?, ako vidis este aj tu sa ti vela ludi snazi pomoct a teda si im neni lahostajna)

nepotrebujem si robit ziaden test. To ze som psychopat,uz predsa viem (ako vies ze si psychopat ? to ze si smutna neznamena ze si chora, depresia nie je vzdy choroba jednoducho pokial je v zivote cloveka vela negativnych veci a malo pozitivnych je prirodzene ze je smutny)

A laska chodi, ked to najmenej cakas..nie ked ju najviac potrebujes. A obzvlast sa vyhyba zadepkovanym ludom (ako vies ze sa laska vyhyba zadepkovanym ludom ? ... ja osobne najvacsiu lasku v zivote co som mal a co som sa s nou pokusal o dieta a chcel si ju vziat tak trpela tazkymi depresiami, viem ze zivot s takymi ludmi neni lahky ale zas maju aj velke prednosti a to ze pokial zrovna nemaju to najtazsie obdobie tak su dobrosrdecni, nebyvaju vypocitavi, a vedia si vazit priatelstvo a vztah. )

no da sa v tom pokracovat ale aj tak moje prispevky su extra dlhe takze stacilo