V kolkych rokov ste mali prveho chlapca/dievca???

AlexSandra

V 8-ich som bola "zblaznena" do pubenika z Pugwallovho leta (serial) :D V podobnom veku ma ocaril jeden realny chalan o par rockov starsi.

V 14-tich som sa prvykrat bozkavala. Onedlho na to, som zacala chodim s jednym chalanom, bolo to take rozpacite. Spoluziaci z jeho triedy boli neprajnici a nakecali mu na mna haluzoviny. Potom po tyzdnovom zapale priedusiek som dosla do skoly a na chodbe sme sa iba pozdravili a obisli :D Od veci..

Od 15-17 tazko pretazko zalubena do jedneho extra sexy tmaveho chalana, co chodil k nam na dedinu k starkej. Trosku so mnou flirtoval, ale dalej to nezaslo. To bozkavanie s nim na disce v 15-tich je pre mna stale ten najsilnejsi zazitok. (Aj ked teraz by som ho nechcela, uz sa vyvinula moja inteligencia, mam svoje hodnoty a on je taky skade ruka stade noha)

V 17-ke ma zbalil mily chalan a konecne mi vygumoval toho diskotekoveho, ktory mi nedaval spavat.

Takze uvod mam za sebou ;)A pokracovat nejdem, lebo sa mi to tu nevojde :)

dazdovka666

xdanielax, presne tak, 100percentny suhlas. Pracujem v oblasti, kde doslova vidim, ako sa kto zmenil po par rokoch a moje sebavedomie rastie do nekonecnych vysin :D

jeanny, alchemist - a co, ja vam fandim, vas pristup sa mi paci. Niekto si na ten prvy vztah musi pockat trochu dlhsie, ale urcite sa tomu "nevyhnete" :) Uzivajte si slobodu, kym mozte ;) Kolkokrat si s kamaratkou - aj ked v podstate z takej polosrandy - povzdychneme, jak nam bolo dobre, ked sme boli mlade a nezadane :D

xdanielax

presne tak, vsetci sa strasne ponahlaju a nakoniec zistia, ze aj tak o nic neprisli. Baby co som videla nedavno, tie "krasky z triedy", ktore striedali chlapov uz od zakladky!! vyzeraju znicene, minimalne o 5 rokov starsie, s nadvahou. (a detmi, v niekt. pripadoch aj bez manzela). Fakt, ziadna z nich neopeknela vekom. :))