Preco sa nám nedarí?

martinmlm

Poisťovníctvo, katalógový predaj- tam ťa zoberú vždy. Chceš? Žiadny problém. Zajtra už môžeš pracovať.

smutok545

na dubaj sa nechystáme, ale hlupi komentar nepotrebujem, Len zo skusenosti chcem radu takze prosím o porozumenie.

atm

planovat treba, ale s triezvou hlavou a realnym pohladom na svet.. a ake mas teda vzdelanie? lebo to je taky drobny detail pri hladani prace...

smutok545

tu ide oto že ked si priatel zisku tu pracu oco sa teraz snazi, tak do roka by sme uz mohl planovať, chapete?

0mega

pokial by niekto otvoril dvierka na klietke zvieratam v ZOO, vyuzili by to skor nez by sa tieto dvierka opatovne zatvorili. tym len chcem povedat, ze este stale mame otvorene hranice, ktovie dokedy.

smutok545

prečo je u nas zivot ťazky? :-( prečo, spriatelom planujeme deti do dvoch rokov, ale takto? nijako sa nepohneme, na mojich rodicoch sa spoliehat nemozem, oni tiez pracuju za malo

bakeron

ahoj aj my máme taký problém presťahovali sme sa, mala som tam nastúpiť ale všetko padlo teraz som tu už 3 mesiace a nedarí sa, mám prax, VŠ, ale je to začarovaný kruh. Priateľovi sa nedarí v práci, mal autonehodu ja som sa psychicky zrútila, až som nevedela o sebe pár hodín, ale bojujem ďalej a verím, že sa to podarí a bude lepšie .... tak ti držím palce a hlavne sa majte radi lebo je to aj skúška pre Váš vzťah...