Strach, mihalnice

Príspevok v téme: Strach, mihalnice
Strawberryca

ahojte, bojim sa vazne :( dala som si spravit mihalnice 3D ako vysledok je krasny ...lenze ked mi to robila tak na konci som nemohla otvorit oci co mi zlepila so spodnymi mihalnicami a par mi ich odtrihla :( moje mihalnice su huste aj dlhe velmi pekne a chcela som im pomoct tym ze ich nebudem malovat ale teraz sa strasne bojim ci budem mat moje mihalnice ked mi tieto odstrani a v akom budu stave..chcela by som vedet ci je lepsie si ich dat cim skor dole alebo pockat cca mesiac kym tak trocha povolia ze pojdu lahsie dole aby to nebolo nejako nasilu..co je lepsie?a este sa chcem opytat dorastu mi na povodnu kvalitu mojich mihalnic alebo mi zostanu taketo? :((( uz nikdy nic si take nedam robit len si zelam aby som mala opat moje mihalnice ;( pripadne ak poznate nejaku vyzivu co pomaha budem rada ak sa ozvete..

Strawberryca

dakujem velmi pekne :) ...boze uz si to nikdy nedam budem neskutocne stastna ked doleta budem mat moje riasy :(

ana955

Hm, viem, že Dermacol má nejaké sérum na rast mihalníc - Rapid Grow Lash Serum, kuk tu (piate zhora): www.dermacol.cz , ale neskúšala som osobne, tak neviem či to zaberá. Alebo potom nejakú obyčajnú vyživujúcu priehľadnú špirálu, ja mám takú od Essence, ale používam ju na úpravu obočia. Neviem či pomáha aj na mihalnice.

Strawberryca

dobre teda trosku si ma upokojila dakujem :) ... inak nepoznas nejaku vyzivu na mihalnice co by pomohla? z drogerky alebo z Fann na cene nezalezi len nech mam mihalnice :( pripadne z avonu,oriflame alebo domaca hocico..

ana955

Dorastie aj vytrhnutá. Aj obočie takmer vždy dorastie, keď ho vytrhávaš. (Niekomu po dlhodobom vytrhávaní síce nedorastie, ale to je skôr výnimka).

Strawberryca

no ved ked mi prilepila o spodne to bolelo velmi lebo som nemohla oci otvorit tak mi to odstrihla :( vytrhnuta mihalnice nedorastie? ak mi pritom nahodou vytrhla?

ana955

Myslím, že vytrhávaním alebo nejakou chemikáliou by sa dali poškodiť. Ale také niečo ti isto nerobila. To by ťa asi aj bolelo. Len kľud, viem, že ľuďom bežne dorastú aj obhorené alebo odstrihnuté mihalnice.

ana955

Neboj sa, podla mna ich budes mat ako pred aplikaciou. Keby sa aj poskodili, tak dorastu. Ved ti neposkodila korienky, nie? Mihalnice su vlastne chlpy a tych sa len tak jednoducho nezbavis :))