aky make up na suchu plet????

Príspevok v téme: aky make up na suchu plet????
renka

Ahojte. Neviem aky make up uz mam vyskusat. Mam taky problem ze po naneseni make upu mi na cele a pri nose ostane velmi sucha koza a vytvoria sa mi ako take supinky. Nevyzera to pekne a neviem co mam s tym robit. Vzdy si pod make up dam aj vyzivujuci krem. Vyskusala som uz hadam vsetky druhy make upov, no ziadny mi zatial nevyhovuje. Poradte...

mishell

wanessa, ja by som ti odporucila bud oligo 25 alebo tu novu radu skinset, ale radsej sa opytaj aj v lekarni, ktore ti odporucia a hlavne najprv vyskusaj len vzorky a az ked ti to bude vyhovovat tak si to kup ledo je to dost draha kozmetika, teda aspon podla mna :o)

wanessa8

okolo nosa sa mi tvoria také šupinky. ale ostatná časť tváre je taká normálna, ani suchá, ani mastná. mám póry, vyrážok len minimum.

mishell

wanessa, ved normaderm je prave na odstranenie porov, drobnych vyrazok a zjednotenia pleti, pozri si to na www.vichy.cz tam je o tom dost popisane

mishell

natali, pozerala som vhodnu kozmetiku od vichy na tvoj problem a idealne pre teba by bolo : krem Nutrologie1-sucha plet, alebo Nutrologie2-velmi sucha plet a make up Aera teint- sucha a citliva plet. ale najprv si vypytaj vzorky a vyskusaj ci ti bude robit dobre na plet. vela stastia :)))

wanessa8

ja nemám tú pleť až taku hroznú, ked mám make-up, stačí trošku, tak je to super. ale bez make-upu nejdem ani na krok a to ma štve. nemám vela vyrážok, skôr póry a nečistoty. a nejaký domáci recept nevieš?