Zostihlujuce spodne pradlo

Príspevok v téme: Zostihlujuce spodne pradlo
hillary

ahojte kto ma skusenosti so stahovacimi ci uz nohavickami alebo skor s tym body myslim take co vyzera ako plavky :D , je to dobre o kolko vas to zostihli? este som to nikdy nekupovala tak vobec nemam prehlad videla som to v mark and spencer ale chcela by som si nechat poradit ktore su najlepsie? na nohy ani nepotrebujem skor brucho a boky popripade ak sa daju nejake kvaitne objednat z netu uvitam kazdu radu dakujem pekne :D

araz

ja som si to teraz kupila pod saty stalo to 30 eur,neviem ci je to drahe,ale mne sa zdalo,ze ano a nanic to nebolo,nezostihlilo ma to ani o 1 cm a to som si kupila pradlo o dve cisla mensie,cez nohy mi to islo na brucho natiahnut tazko,ale potom sa mi to na bruchu roztiahlo na moj objem a este sa to zosuvalo stale dolu,tak som to isla na druhy den vratit

lokkeli

Ja mám kúpený zoštihlovaci pas na bricho...ale vyzera to skor ako korzet..a ej to uuuzasne :-) .. kupovala som si to v podstate len kvoli jednym satam ,lebo inak to velmi nepotrebujem ...ale je to fakt super.. je to ale dost drahe..mna to vyslo na 30 eur po zlave

zuzula37

ja som mala nieco taketo po [porode bratovi na svadbe pod saty ... zostihlilo ma to cca o dve cisla - a bolo to super na brucho, stehna aj zadok. Kupila som to v Bepone, ale uz netusim, aka znacka ... take pod prsia az ku kolenam ... Odporucam :-)

bodka.a

bolo by fajn kebyže sa niekto ozvete čo máte skúsenosť,tiež som nad tým uvažovala no ešte by som sa chcela popýtať,tak prosím píšte :) :)