Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
Sharon85

Ahojte. Prosim o radu. Uz asi tyzden mam prejavy zapalu mocovych ciest. V pondelok sa chystam k lekarovi, tak uvidim, ci mi to potvrdi. No od vcera som zacala pocitovat bolesti v krizoch a akoby za zaludkom. Citim ich aj ked som v klude, pri pohybe sa zvysia. Zacala som si to googlit, no a natrafila som na priznaky tehotenstva. Aj ked sa mi to zda nepravdepodobne, moze to s tym podla vas suvisiet?? Asi na 4.-5. den toho zapalu ma cely den pobolieval lavy vajecnik, zvykne ma bolievat aj pocas menstruacie. Inak priznaky tehotenstva nemam, ani zvysenu citlivost na pachy a chute, ani precitlivenost prsnikov, ani nevolnosti. Trapi ma len caste mocenie, palenie na konci mocenia, v ten jeden den bolenie vajecniku no a od vcera bolest v krizoch. Moze ist o tehotenstvo alebo to vsetko suvisi s tym zapalom? Prosim poradte, k lekarovi idem az v pondelok, chcem mat dovtedy nejake info, aby som sa ukludnila. dakujem :)

PS: Menstruaciu ocakavam az buduci tyzden, takze neviem ci pride alebo nie, doteraz prisla :)

maruska123

skor si myslim ze je to zapal, ale kedze nepouzivate pocas celeho sexu kondom, tak tazko povedat, mozes byt kludne aj tehotna

sumsumienka

Nenapisala si, ci si mala chraneny alebo nechraneny sex, nevolnost moze suvisiet so zapalom mocovych ciest, nevolnost sprevadza hlavne zapal obliciek... Nikto z nas do teba nevidi, takze odpoved ti da asi len tehotensky test alebo gynekolog.