Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

finty na priateľku

simi1

blondula, wreck
presne tak ! :)
ovladac
a zjavne aj, prepacte za vulgarizmus, k*rva dobreho milenca :D
aj ja si prosiiim jedneho ITckara!

veronika83

Adam: k clanku - byvala pani uradnicka (7r)..to by bola fajna kombinacia ;)
wreck: vdaka za foto, chrumkavi ste tam :)

wreck

veru. taka party informatikov, koxo, to ti je akcia ako benatky! zazit a zomriet. treba na to specialne priestory, rzp musi byt cely cas k dispozicii a nahlasit party musis tyzden dopredu. neviem teda ako to robia, ale v tych chlapoch je hadam sam diabol aj s vidlami. :-O

obrazky.otv.sk

(zle jazyky hovoria, ze to su len matfyzaci v utajeni. :-D)

ale vazne. do poslednej zasranej bodky aj pre mna plati co napisal adam. do poslednej.

AdamKrt

veronika83 - doma, v praci, doma, v praci, doma, v praci... To vies, abstinent, nefajcia, co ho nebavia diskotey ani pivne bratstva, co ma robit ? Napr. ja pracujem v IT branzi. Najdi si, co sa hovori o ITckaroch a milovani :)
www.aktuality.sk

A z coho je ta fantazia ? Jednoducho clovek to roky pestuje, ze ho to vie bavit, ale aj vo svojej profesii je ta fantazia a predstavivost velmi nutna. Preto neni problem pokombinovat, defukovat, predvidat, vymysliet.

Kto ma taku povahu, tak nejake to milovanie je oproti inym zalezitostiam, len malina, ceresnicka na torte, jednoducha zalezitost, kde sa clovek s predstavivostou vie divit, ze ci snad u kazdeho to neni rovnake.

veronika83

po dvanastich rokoch najvyssi cas zmenit povolanie - ZACNI PISAT !! zarucujem ti, budu to bestsellery! :)
jedina vec by ma zaujimala: kde prebohaziveho behaju takito chlapi ?!?!?!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.