Slovenska sporitelna

Príspevok v téme: Slovenska sporitelna
Harper

Bola som v slovenskej sporitelni zrusit ucet no si predstave aki tam boli ku mne drzi! Ze platim 30 centov ze ci sa mi to zda drahe... Ja ze nie ale nepotrebujem ho. A ona ze a kam mi chodi vyplata? A ja ze mam druhy ucet... A ona ze a kde davaju lacnejsi? A ja ze v mbank. A ona mavla rukou ze no to ano ze internetova banka tssss...ze to zistim zachvilu sama ked mi tam nebudu chodit peniaze...ako sa ludia stazuju...
A ze co ked budem potrebovat uver? Reku nebudem potrebovat... A ona ze nebudete? Vysmesnym tonom. No chapete tu drzost? Co ona vie kolko ja mam penazi alebo bytov? Ze nikdy nehovor nikdy...
Reku v poriadku ked budem potrebovat viem kde najdem tych mi mi poskytnu. Teda do slovenskej uz nikdy nepachnem.
A ona ze ale vzdy ta banka mi da najvyhodnejsi uver v ktorej mi chodi vyplata a som dlho klient...
Som jej mala chut povedat, ze co si to dovoluje, ze ci ona vie kolko ja mam penazi alebo domov alebo bytov
a ci vobec chodim do roboty a potrebujem ucet :-D
A este mi povedala, ze keby som tam mala 10 000 tak neplatim :-D teda to je ale ...., keby mam 10 000 tak si ich ulozim asi inde nie na bezny ucet bez urokov :-D
Mam chut sa ist stazovat.

lost

nj, ale nikdy nevies ako na slovensku.. chapes.. ak sa odpocuva.. mozno banky sleduju majetky ;)
odkial by potom vedeli ze "predschvalena pozicka" :D

no ale nahodou karta SLSP versus mbank.. mbank vyhrava na plnej ciare - ma lubovolne limity. neviem o tom, ze by slsp ponukala zmenu limitov na karte online (IB), a hlavne - nekonecno (tj, nie 1500eur, ale ak si chcem kupit auto, tak potrebujem viac..)

a v tom je mbank ako luxusna debetna karta :) v slsp iste pojde limit tiez az na Mesiac, avsak ktovie ci je to dostupne pre "obycajneho klienta a/alebo studenta" - teda davno ked som mal ucet, tak mi hovirili ze nejde limit nad istu hranicu (co je technicky uplna hovadina, len vtedy som bol blbec :D a zozral som im to)

ja ked som zatvaral ucet v CSOB.. tak tiez robili srandy. pracovnicka mi tam nechala na ucte 70centov, aj ked som je jasne povedal "Vsetko" a tak sa zlakla :D proste vsetko som chcel von a ihned v hotovosti.. nebolo tam ani 1500eur, ale vychutnal som si to :D 2 sporiace ucty (neviem naco 2 take iste :D ) a ten zakladny..

potom co mi strhli 4eur za poplatok som po nicom inom netuzil, ako po tomto :) este v extra tricku (radsej nebudem pisat co tricko malo na sebe, aky text, lebo mozno to tu ta pracovnicka cita, a take si asi zapamata na dost dlho :D )

ale tak sranda s nimi aspon.. ale draha sranda :/

Harper

Lost mna nahnevalo to, ze ona nemoze vediet aky ja mam majetok, po dalsie preco tvrdi ze do mbanky ludom peniaze nechodia? Ma dokazy? A na koniec mi este povedala ze karticku do bankomatu si mozem nechat a mozem si s nou akurat tak skrabkat... Tak na to som jej mala chut povedat ze jej ju venujem a nech si s nou ona p..u skrabka! Akoze by som cakala profesionalnejsi pristup.

lost

ale mas recht, 10 tisic by sa dalo ulozit na zuno 2,3% urok :)

tieto kamenne banky... su presne tak isto kryte ako internetove, az na to ze mbank vyplati v zlotych a zuno v eurach - cize v druhom pripade nie je ziadny rozdiel..

ale zaujimave, aka reakcia s tym uverom od nich :)

lost

A este mi povedala, ze keby som tam mala 10 000 tak neplatim :-D

blbost

len uroky prevysia poplatky, kedze maju 0,2% :)

inac SLSP nie je zla banka.. ujde.. ale tak za 30centov.. to je len mladeznicke, tj ak clovek zostarne do dochodkoveho veku 27 rokov, tak koniec :D