Trapi ma prejedanie

Príspevok v téme: Trapi ma prejedanie
Lara000

Dobry Večer.neviem či moj problem patri do tejto temy....za 3 mesiace som schudla asi 16 kg...zdravá výživa + cvičenie...
moj problem ale je,že posledne tyždne ma trapi brutalne prejedanie sa.Napr.cely tyžden jem velmi ale velmi malo.....potom v sobotu večer do seba nahadžem take neuveritelne množstvo,že minule som sa nevedela pohnut zo zeme a len som plakala.Skušala som to vždy vyvracat...ale aj ked sa mi to podarilo,tak len mala čast toho,čo som zjedla išla zo mna von. To prejedanie sa ma trápilo aj pred tym,ako som schudla,ale to bolo skor nekontrolovane jedenie....lenže teraz su to zachvaty jedenia.Naozaj neviem čo s tym.Neviem sa prinutit k tomu,aby som jedla normalne.Musim jest velmi ale velmi malo,lebo ked si dam niečo navyše,tak to neviem zastavit,a konči sa to zachvatom jedenia :/

maruska123

a inak, bulimicka vobec nemusi vracat, ide o to, ze ma kvazi zachvat prejedania sa a potom sa snazi tuto prijatu potravu nejako dostat von, moze to byt vracanie, ale mozu to byt aj prehanadla, nemusi vracat vobec, nemusi to robit vzdy, ale staci, ze to robi raz za tyzden napr

maruska123

lara vobec to nie ja tak ako pises, nikde to nie je takto specifikovane, tak ked ti tu kazdy pise ze mas bulimiu tak ju mas

preco si to nechces priznat?

maruska123

to nevadi ze len niekedy..aj tak je to bulimia...a dalsi priznak: snazis sa nas presvedcit ze bulimiu nemas, ale ty ju mas

Lara000

toto nie je bulimia....stava sa,že po prejedani sa ani nepokušam to vyvratit....niekedy ano,niekedy nie....niekedy sa to podari...niekedy nie..to je take polo.... ale neviem čo :/