hnačka HAK

maruska123

heatherka ja viem ze si sa nepytala, reagovala som na to, co si pisala, ze baba si nebola ista a ze to poplietla

tak pisem, ze je to tam napisane, ze to musi kazdy pochopit, len by to najprv musel citat, keby to cita, tak sa toto nepyta

mačiatko5

letačik nemam, takze som to nemala odkial vycitat...a pisem, ze mi to lekarka hovorila inač..tak som sa pre istotu spytala. Ludia sa tu pýtajú oveľa hlúpejšie otazky tak nech jankaa otravuje v ich prispevkoch.

maruska123

heatherka nehnevaj sa, ale podla mna v tom letaku je to napisane ako pre debilov, ked uz to niekto nepochopi, tak dakujem pekne

len vies, to by si ho najprv musela otvorit

Heatherka

maciatko ked mas hnacky, ze tri dni vkuse, vtedy mas pockat tych 7 dni, ked ta len raz prezenie plati to o troch hodinach.

janka ja viem, ze ta to uz nudi a stve, ze tu padaju taketo otazky, ale urazat nemusis. viem, musis do kazdeho tu podpichnut ale ked ta to uz otravuje tak jednoducho neprispievaj. ona sa normalne pytala. viem, ze hak je velky zasah do organizmu a baba by mala byt plne informovana o vsetkom, ked to zacne brat ale ona bola, len si nebola ista a poplietla si to, tak sa radsej opytala...

vacsinou ani neodpovies na dany problem ale vyjadris sa k niecomu, co s temou nesuvisi, neviem, co z toho mas asi si konfliktny typ, ale to je jedno aku temu otvorim vsade najdem prispevok od teba, ktory nejak uraza alebo je mimo temy.... ako je mi to ukradnute a vravim, ze ta chapem, ze kazda tema je tu o HAK a hlupych otazkach ale mohla by si si niekedy odpustit svoje prispevky