vysadenie HAK

Anaya

Ja si myslím, že toto je úplne individuálne a každá žena reaguje na vysadenie ináč, tak ako každá žena reaguje ináč na rôzne druhy HAK.
Ja som dobrala blister, vysadila som a 1.menzes mi meškal celý mesiac, 2. menzes meškal týždeň a aj 3. meškal týždeň. Uvidím, čo bude na budúci mesiac.
Určite to chce istý čas po vysadení, aby sa cyklus upravil.

maruska123

elaa kazda antikoncepcia je ina, ked nemas taketo problemy pri jednej, neznamena to, ze ani pri inych nebudes mat

elaa

ked som brala Yadidin nic take som nepoznala ...ani krvave spinenie ani bolesti hlavy .....preto newem ci to bolo v poho ked som ju vysadila

maruska123

elaa krvave spinenie je normalne prve tri mesiace...co sa tyka hlavy, aj to mohlo byt len docasne, podla mna si to nemusela hned vysadzovat, telo si zvyka cca 3 mesiace

hviezda01

ja som prvy mesiac po vysadeni,dalsi menzes mam dostat na buduci tyzden,zatial som nemala ani spinenie,ani ziadne ine krvacanie...tak snad to pride az vtedy,ked ma......je to asi individualne

elaa

lebo som mala novu HAK a strasne ma s nej bolela hlava a mala som aj krvave spinenie tak som ju pre istotu vysadila ....ale zacala som krvacat tak som nevedela ci je to klasicky mnz alebo ..... .

User_37597

no podla mna to je prilis diskutabilne.ja som vysadila s tym ze som to naozaj dobrala do poslednej,o 5 dni mi prisli normalne krami,potom dalsi mesiac presne nacas a potom mi meskali mesiac.takze je to podla mna rozne.inak ja som mala ale dost slabe tie meskajuce takze som zvedava na dalsie.