zvacsenie pier

Katushka

Ahojte. Dala som si zvacsit pery kyselinou hyuloronovou, prve dve tyzdne som to mala opuchnutea vyzerala som ako kacica a aj som si poplakala ze som si to dala urobit, ale po nejakych dvoch tyzdnoch ked mi to odpuchlo to vyzeralo dore a prirodzene a bola som s tym velmi spokojna. Len som mala citlivejsie pery ako predtym. A vydrzalo mi to asi tak 3 mesiace potom sa mi to postupne zacalo vstrebavat. Ked si chcete dat zvacsit pery vyskusajte najprv vstrebavatelny material

mnamka257

nechcem ta nejako strasit, ale podla mna pri zvacseni pery je to este riskantnejsie ako pri uprave nosa.-niekomu to pristane, niekomu zase nie.mozno tebe pristane prave ta uzka pera.nieviem niekedy som o tom rozmyslal aj ja ale teraz by som sa toho uz asi bala.ale pokial to chces tak je to len na tebe.opytaj sa svojich blizkych-ti vedia asi najlepsie posudit co ti pristane, pretoze ta najlepsie poznaju

domca22

Ahoj Mia

Velmi som sa potesila, ked si napisala, ze sa da kupit pripravok v lekarni a teda, ze si ho mozem aj sama aplikovat na zväcsenie. Wau =o) hned sa mi ocka rozziarili, no skvele a je to trvale? Kolko to stoji? Vdaka.....:o)

emma_kiss

Ak zvacsit pery, tak jedine kyselinou hyaluronovou a radsej postupne. Teda na prvy krat menej, a potom dopichnut.
Tak sa da zabezpecit velmi prirodzeny vysledok - ziadna kacacia pera.

Existuju aj specialne produkty ktore su urcene pre pery, to znamena, ze su hustejsie, vlacnejsie, proste urcene na objem, prisposobuju sa pohybom pier. Odporucam Teosyal kiss. Je to velmi kvalitny material (myslim ze vyhral aj nejake ceny) a cenovo je napriek tomu dostupny.

letnička

veď nikto nechce nafuknute pneumatiky a´la
Dolly Buster- len jemne napnuté a plnšie. u väčšiny žien ani nevidieť že niečo také podstúpili keď to s dávkou nepreženú :-)