Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Valika146

Pekné ránko kočky
tak ja akurát som došla z obchodu plná nabalena ovocia:D
a ide sa raňajkovať
držím palce :)
a vy ako preživate dnešný deň?
svieti u vás slniečko? :)

sloniatko

babyyy musim sa vam pochvalit :) :) este minuly tyzden som mala 65,1-65,4 to bolo ku koncu tyzdna tych 65,2-65,1 a dnes??64,2 kg :) :) taak sa tesim :)

sloniatko

ahojte kocky,no tak len na vode by som to nezvladla ale drzim palce kocky zvladnete to nebojte :)
lileek moja tak vies co?ja este raa a uz kompletne napisem prehresky a ty napises ci si ich mala viac ci menej a podla toho si dame trest hm?lebo 50brusakov co napusala valika sa mi zda malo :)
takze:piatok 2male chipsy len dva lupienky nie baliky :) :)
sobota-zase asi 3-4lupienky,biela sunkova bageta s dresingom
nedela-jeden a pol mensieho rezna teda nie obra :) a majonezak salat taka porcia a zmrzka 1/4 big milk,potom som si dala dve male susta z takeho kolaca.tak cakam tresty :) zatial si zajtra dam tych 50brsakov co pisala valika :)

Helus

Maoam chybaju tu stalice,som zvedava,ako sa dari danke,dufam,ze to nepokaslala.Ja sa snazim teraz som docvicila na lopte,v stredu idem plavat,ale zaujalo ma to kruhove cvicenie,asi sa takm pojdem mrknut.

Helus

ahojte baby vidim,ze sa to tu v jedalnicku trosku pokaslalo,ale ide sa dalej.Ja som bola teraz vecer este na prechadzke,a idem cvicit na lopte.Peknu nocku a hura do noveho tyzdna.

baculka

jupí ja sa teším, ak to vydržím tak hádam zíískam novú energiu, lebo teraz tu sedím vyvalená a už sa nedokážem ani učiť, je mi fakt blbo ...a to som bola 3/4 hodiny na bicykli aby mi pretrávilo a nič