Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

Sloniatko, vsak sa daj na kardio, 3-4x do tyzdna aspon 30min, postupne budes zvladat viac. Tuto Carey, co ti pisala, dala dole za 6 tyzdnov uz skoro 3kg ;-).

carey

Ahoj sloniatko, ano pribratie cez leto, to je aj moj pripad :D +3kg, ja som sa ale vobec neovladala vtedy. Ja teraz mesiac cvicim a uz vidim ubytok, takze pekne pomalicke 3x do tyzdna po hodinke nejaky pohyb, upravit stravu a zvladnes to lavou zadnou :) Drzim palce

Maoam

Heluska ahooooj, ako sa ti dari? ako si na tom ty? zdravotne, s postavou? Velmi sa tesim, ze si sem nakukla :D.

Sloniatko: presne tak, zacni s tym, dosledne, mesiac-dva a uvidis prve male vysledky. Tentokrat to nevzdas.

Helus

Ahoj sloniatenko,maoam len tak som sem nakukla,a vidim prispevok.Ja na net chodim malinko,skoro vobec stale lietam niekde,okrem prace.Noo vidim sloniatenko,ze budeme bojovat,neboj das to hravo dole,ty vies ako nato,len si sa prezierala cezh leto,a to je dosledok.Ja to poznam z minulosti,krasne som klesla na 63 a potom tam bola 7tka,a stale dookola som sda tocila.Baby pekny den vam prajem.ja mam dovolenku som doma a ideme malovat,a poobede do zahrady rylovat,o zabavu mam postarane.

sloniatko

ano odteraz budem pit len vodu caje a najviac mineralku lebo ta mi chuti.a budem sa snazit jest sacharidy v podobe ovocia cerealii anie sladkosti.hlavne tie vecere sladke a malinovky dat prec

Maoam

Sloniatenko, ja mam bielkovinove ranajky, mne rano nechuti nic sladke. A ked ano, tak si urobim ovocie alebo smoothie.
Inak bielkoviny + celiaticky chlieb.
Sloniatenko, ty proste s niecim zacni. Male zmeny. Nieco, co zvladnes. Lebo ked zacnes vsetko naraz, pride zlyhanie, ty chytis depku a vsetko hodis cez palubu a budes v depke vecer mat zravku a pojes aj to, co by si inak nezjedla.
Skus zacat redukciou sladkych vod, zarad viac ovocia, skus jest cez den normalne, aby si vecer nemala vlci hlad.
Male zmeny. Uvidis o mesiac-dva-tri, pohne sa to, uvidis.

sloniatko

maoam ty sa tu so mnou trapis :) ja mineralku nelubim perlivu :) iba jemne :) s mineralkou to zvladnem :) a ty co ranajkujes?ano asi 7-8kg...hroza

Maoam

mineralka je Ok, ale lepsia je nesytena, ale tak aj ked sytena, lepsie ako Cola s kilom cukru.
ono raz za mesiac si colu dat mozes, o tom to nie je, ale nie denne daku sladku vodu logat. to je koniec, to je denne kludne aj + 2000 kJ len z malinovky, vies kolko to je do mesiaca? To sa nezda, ale podla mna naberas tak velmi aj kvoli tomu, co pijes, nielen z toho, co jes.
Skus zacat redukovat, ako sladke, tak aj tie malinovky, o tretinu, o polovicu a tak postupne.
No a radsej jedz surove ovocie, ale vzdy samotne, nemiesaj to s nicim inym, lebo to ti bude kvasit v crevach. Surove ovocie vylucne nalacno.

Maoam

Sloniatko, ja teraz kukam, ty si mala na jar dole na 62, nie? uf, to je + 8kg, to je fakt vela, neviem co si jedla ale to muselo byt hrozne vela kalorii. To sladke, to je to najhorsie. Skus jest vela suroveho ovocia. Vzdy lepsie ako sladkosti a malinovky. Aspon kym si pomaly nezacnes odvykat.