vianocna nalada v meste

Príspevok v téme: vianocna nalada v meste
karrolinqa

Ako je to vo vasich mestach? Citit to tam vianocnou vonou ci nie? Mam na mysli spravanie ludi, naladu a tak.
Ja som z TN, dnes som bola na darceky, aj som sa tesila, ze si pochodim, niake drobnosti kupim, pokocham sa vyzdobou, usmiatymi ludmi, smiechom a tam nic:/ predavacky odmerane mechanicky uctujuce do pokladne, ludia zadumani s vyrazom utrpenia, zeny okabelovane vyvolavajuce muzom ci to synovi postaci ako darcek, na namesti par stankov, vacsina na pitie a jedlo, stromcek obhodeny niakymi dratmi, ziaden usmev, som tak trochu sklamana.co trochu, vlastne dost.

xxxxxxxxxxxx

ja uz mam darceky nakupene aj pobalene ja som si to toho roku zariadila skor nakupila som cez internet. Viacmenej som sa chcela vyhnut tomu co popisujes... u nas v mestecku zatial nieje ziadna vianocna atmosfera, jedine trochu svetielok na stromcekoch a tak...ale stare komunisticke :-D nic moc...jedine v tescu su vianoce jak stale :-D nervozni ludia co sa biju o cukor a podobne... az kratko pred vianocami budeme mat vianocne trhy snad vtedy to bude kuzelnejsie ...ale chyba ten sneh :-/ snad nam nakyda a nebudu suche ci zablatene vianoce...

blondula

buduci tyzden idem na nakupy.uz vidim,ake to bude !! vsade kopa nasratych ludi,ktori do seba len narazaju,nadavaju a tie dlhe zastupy za pokladnou :DDD uz sa tesim na Vianoce :P

george303

Vianocna atmosfera ? Som z Nitry a skor by som povedal ze je to este horsie ako inokedy pocas roku cesty su plne ludia podrazdeny,agresivny,vystresovany... Myslim ze vianocna atmosfera nastane tak 25 decembra najskor dovtedy to bude iba chaos ....