kupa zabehnutej firmy

Príspevok v téme: kupa zabehnutej firmy
bebe22

Ahojte, mam taky podnikatelsky plan. Chcela by som kupit uz zabehnutu firmu a chcem sa opytat ci ma s tym niekto skusenosti. Objavila som jednu stranku ale najvacsie obavy mam z toho ze by som kupila krachujucu alebo zadlzenu firmu. Ako sa da postupovat pri takejto veci? Kamarat ma uz takto dve firmy ktore kupil a nestazuje sa.

atm

lost ty mas nejaku zalubu v sebastrapnovani?:)
www.zdravie.sk
Zdravie.sk a eHealth.sk vydáva spoločnosť Sanding s.r.o.
=> spolocnost s rucenim obmedzenym

*inko

a to ze sa tu spomina pranie spinavych penazi nie je v tejto teme az tak naskodu, pretoze to moze nakoniec sklznut aj do tej roviny :D

atm

dobre ale ak mal na mysli papierovu firmu tak aj trepol totalnu sprostost lebo ved zakladatelka temy asi nema na mysli pranie spinavych penazi.. ako ja fakt neviem naco musi do takychto tem napisat kazdy hociaku sprostost len aby bola:). bebe22 chod radsej skusit forum na www.porada.sk tam maju ludia v tychto veciach lepsi prehlad..:)

*inko

ježišukriste :D
ja som iba reagovala na ten lostov prispvok, kde spomenul realne a nerealne firmy (trochu nestastne pomenovanie)...tu bolo viacerym ludom nepochopitelne, ze co je to nerealna firma. Tak som iba napisala, ze podla mna skor mal na mysli papierovu firmu :D
nie nedavam odporucania ako prat spinave peniaze, i ked nepochybujem ze je to iste zaujimave :D