Je prvenstvo dolezite ?

wreck

danielka, hej, to som trochu prestrelil, mal som dat 20+.
inak mala cez 21.

k tomu posuvaniu hranic, hmm, rovnaka vlna nestaci. predstav si situaciu, ze sa mate milovat niekde na brehu jazera. jeden uz zazil, druhy nie. jeden uz vie porovnat, druhy netusi, objavuje to sam.

ked ani jeden nevie ake to je, to je celkom ine. take tajomnejsie. krajsie. dava to celej veci uplne iny rozmer.

xdanielax

wreck - pannu 25+ s pozitivnym vztahom k sexu ? to je trochu narocne zelanie, nemyslis?
mimochodom, to co si opisoval v prvom odstavci, to naozaj existuje??? to kde si nasiel taky unikat ?

ja som toho nazoru, ze aj so SECONDHANDOM (ako to tu nazval nejaky kreten) sa daju objavovat nove krasne obzory, ak ste naladeni na tu istu vlnovu dlzku.

wreck

zvedava111, ja som to tak mal a bolo to skvele. ak by sa dal vratit cas, chcel by som to zase tak. ale chcel by som aj dopredu vediet, aky ma vztah k sexu ako takemu. napriklad ucit ju ako sa ma sama robit, ze sa to vobec da a moze, tak to uz zase nie. :-) pretoze to znamena, ze k sexu kladny vztah nema. pre vtipnych, hovorim o zenach tak 25+.

pritazlive na tom je to, ze hranice si posuvate spolu. ani jeden este za nimi nebol. to je velmi velmi atraktivne.

z dvoch rovnako peknych a inteligentnych zien postavenych vedla seba, cisto hypoteticky samozrejme, by som si vybral pannu (ale teda taku, co sa chce a dokaze sama spravit :-)).

blondula

kedze ja uz som nejakeho toho priatela mala,asi bol pre mna problem zalubit sa do "panny"... mam uz urcity predstavy v sexe a zaucat od zaciatku by ma asi uz nebavilo :DDD

muchacc

No, asi kazdy by rad nieco 'nepouzite', vsakze?
To je ako s kupovanim veci v second-hande.
Niekomu pouzivane veci vadia, inemu nie. Niekto ked nejaku ozaj krasnu vec najde v second-hande, tak nemysli na to, ze je uz pouzivana.

Otazka na teba - ty mas rada uz nosene veci po niekom (napr. spodne pradlo, lebo je to tiez intimna vec)?