Nadmerná sexuálna vzrušivosť

Príspevok v téme: Nadmerná sexuálna vzrušivosť
edd

Zdravím! Mám 23 rokov a trpím nadmernou sexuálnou vzrušivosťou. Erekcia u mňa nastáva kedykoľvek a kdekoľvek. Nežijem sexuálnym životom a ani nemasturbujem. Najhoršie je keď sa postaví niekde v prítomnosti mužov, napríklad vo verejných sprchách, je mi to neskutočne nepríjemné a trápne. Cítim sa ako normálny muž a nie som homosexuál. Chlapi prosím pomôžte. Neviem ako sa zachovať pri takýchto trápnych situáciách. Necítim sa práve najlepšie, keď sa to stane ja mám okolo seba mužov. Čo si o mne môžu asi tak myslieť? Asi nie je OK??? prosím vyjadrite sa ako by sa dalo ovládať v takýchto situáciách! Vďaka!

cauko

tak ja som ešte mladý masturbujem skoro každý den niekedy aj viac krat denne a tiež mam s tým problem v škole sedím zrazu zničoho nič sa postaví :D nieje to moc prijemne no dá sa aj inde sa mi sem tam postaví no najme ked sedím ležím počas chodze nie

Nela41

No samozrejme, že potom sa ti nepostaví v sprche s chlapmi. Telo si to pýta a keď si nevieš zohnať ženskú musíš aspoň ruku poprosiť inak sa toho nezbavíš

J111

A k tomu tvojmu vtákovi. No čo k nemu povedať? Mal by s ním ísť k nejakému dobrému lekárovi (nieže pôjdeš bez neho). Neviem, či by ti pomohol, ale mal by si aspoň ďalší zážitok. Dúfam, že neležíš niekde doma od smiechu na zemi?!:D Alebo:D

J111

Poznám sa s nejakými Nemcami. Tam je sociálka okolo 500 eur a u nás je iba 60 eur. Ani sa im nečudujem, že kradnú. Nech sa nehnevajú, ale každý človek je človek a zaslúži si aký taký príjem, ak nemá prácu. Ale 60 eur nikoho z biedy nevytiahne. V podstate to ani nikomu nepomôže, ani nepoškodí. Jak svätená voda. Možno na tom ušetria aj tak, lebo policajtov kto vie ako nepriberajú do zboru.

J111

Ani neviem, včera to dávali v správach. U nás sa na tom pohoršovali, že ako ho mohol okradnúť a ja som sa smial z takého spôsobu privyrábania:D