prejav sympatie ??

Príspevok v téme: prejav sympatie ??
Jean 26

chcel by som sa vás spýtat na takú hovadinku :),... chodim na výsku, mám tam normalne kamosov aj kamosky, a jedna proste len kamaratka,s ktorou sa bezne stretavam urobila 2x vec ktorá ma mierne zarazila, ... cez zimu mávam trocha popraskané pery so studeneho vzduchu, ona len tak prisla ku mne, na prste mala niaku hydratačnu mast a svojim prstom mi tu mast rozotrela na pery, aby som ich nemal tak popukane, a to uz 2x, ... ide po mne ? alebo to sa tak bezne robí medzi kamaratmi? .... nejsom moc zbehly vo vztahoch a v spolocenských prejavoch

Lahodna

Jean len ak by ste boli v budúcnosti spolu aby také milé prejavy nerobila aj iným kamarátom:)
Nikdy by ma taktýto chlap nezaujal keby robil to čo ona.
je to skôr trápne, dobíjať by si mal ty ju nie ona teba.Nuž keď sa ti ponúka a si slobodný - ber.

ojka

inko, no chceli, tak čo tu potom ešte robíme? :D nejak nám tu je dobre....
Jean... tak potom sa skús viac prejaviť, keď spolužiačka niečo takého urobí ešte, možno nejak milo slovne viac podpichúť, alebo nejaké gesto urobiť, ja neviem (: no...

Jean 26

ale zas ze by som bol z nej niak uplne "paf" to zas ne,... ale asi cakala niaku vyraznejsiu reakciu si myslim neviem, cas ukaze

*inko

vies, ale ona mozno cakala, ze jej k tomu povies viac, ako/ si mila/ mooozno tiez nevie co moze od teba cakat, tak skusa :) nabuduce ju vystiskaj. ked ti ona moze pusu balzamovat, preco by si ju nemohol vystiskat? :)
a ty by si bol rad keby to bol z jej strany prejav naklonnosti, alebo nie?

ojka

Jean, nikam nechoď, nič vážne nerieš, len pekne vyčkaj (: neboj (: ale to len môj názor.... a ty by si chcel, aby to bolo niečo viac?
Inko, no však jasné, keď sa ľudia dobre poznajú, tak aj z pohľadu vyčítajú, o čo ide... i z takého plesnutia po zadku :D