Ako získať prvé dievča ako na to?

Príspevok v téme: Ako získať prvé dievča ako na to?
soto

Zdravim potreboval by som poradit som zalubeny do svojej spoluziacky a neviem ako by som ju mal zbalit je to velmi pohladne dievca a bola by to ak by to vyslo moja prva laska no neviem ci nie som jediny kto bojuje o nu no potreboval by som ju zbalit lebo velmi som do nej zamilovani a nemozem ani o nicom rozmyslat len o nej prosim poradte ako na to vopred dakujem za odpovede

palonho@centrum.sk

anjelik*

Nemýliš sa v ničom, naozaj to tak funguje. Stačí predstierať city a máš ženu, kde ju chceš mať. :o)
Ale nesprávne od teba je, že radíš mladému chlapcovi, aby svoj vzťah k dievčaťu založil na lži, na oblbovaní... Preto reakcia na tvoj príspevok. Ako som napísala..nemám nič proti hraniu sa, nič proti tomu, že si zo sexu robíš zábavu, ale nie za cenu ubližovania tomu druhému. Lebo sklamanie veľmi bolí. A nie každý to pochopí správne. :o)
Mladíkovi radím, aby bol sám sebou, úprimný vo svojich vyznaniach...to je to najkrajšie, čo svojej láske vie darovať a na čo ju zbaliť. :o)

Sejla

Radca, vozíčkari, či slepci vo mne nevzbudzujú ľútosť, ale ľudia, ako ty... Si priam patetický, prehnilá duša, poškodené ego...

Radca125

Pilulka, citaj lepsie, nieco ine plati na mladsie, nieco ine na starsie, pisal som to, samozrejme, ze basnicky na 30-tnicku chlap nedostane...
Nechapem ale preco tu baby debatujete o mne, tema je poradit chalanovi amo zbalit babu a nie riesit ako ich balim ja. Tak mu tu poradte! Mne to pripada, ze ste sa zlakli, ze to funguje takto, ze fungujete na city a ze ak to chlap ovlada, tak vas dostane kam chce. Ale takto to naozaj funguje, takze chalan soto to moze skusit overit, ci nekecam. Inak by som bol rad, ak by potom napisal, ci postupoval, ako som mu napisal a ci uspel, aby vam to tu vsetkym ukazal, ci len kecam alebo nie.

pilulka

Radca125 z tvojich reci sa mi chce grcat. Nehnevaj sa ale to na tie hluposti ti fakt naletia 30 rocne? Ja by som ti nato neskocila, ze albumik s fotkami, basnicky....To kde chodis na take tupane?

anjelik*

Že citový pohon. :o))) Odkedy je inteligencia merateľná titulom?? To je predsa iba schopnosť viac či menej úspešne memorovať nejaké tie múdre veci popísané v skriptách a na základe toho skončiť nejakú tú školu....:o))) Mala som skôr na mysli inteligenciu ako spôsob nazerania na túto skutočnosť a bytôstky v nej sa pohybujúce, vrátane takých Casanovov ako si ty. Sila postojov a názorov, prameniaca z osobnej skúsenosti a tam už by si šancu nemal...s nejakými rečičkami.:oP Ale na tvoje veľké šťastie je tu naozaj veľa pre teba vhodnej lovnej zveri. :o)))

Radca125

Anjelik, co sa tyka inteligencie, ta ide vtedy bokom vdaka vasmu citovemu pohonu :) par ich uz bolo lekariek, uciteliek aj nejake inzinierky ci magistry sa nasli medzi nimi. Boli to celkom inteligentne baby. Praveze tieto maju napodiv vacsie problemy s hladanim partnerov ako ine bezne menej inteligentne baby :)

anjelik*

Zase netreba všetky ženy hádzať do jedného vreca...len si možno ešte inteligentnú a dostatočne skúsenú ženu nestretol..poprípade sa im vyhýbaš ako čert krížu. Teba stretnúť osobne, asi by som sa smiechu nezdržala. Ale máš môj obdiv, že si taký úprimný, len by to možno chcelo byť úprimný aj ku svojej koristi...vyhol by si sa tým zlomeným srdciam a zbytočnej nenávisti. :o) Či by si si vrzol je ale iná vec. :o)))

Radca125

Agni to nie je o charaktere, ale o rozdielnom uvazovani. Vy baby chcete mat sex iba s panom bozskym a beriete ho citovo, no my ho potrebujeme ako beznu vec, tak s tym musime nieco robit a ine ako oblbnut vas nam neostava,tak co :)

Radca125

Leela, tato Erika mala 24, ale samozrejme, cim vyssi vek, tak ina taktika, ale paradoxne skor do postele. Tam zabera skor take rodinne, ako tuzim po zazemi, ako by som sa rad uz usadil, mal deti, ze som unaveny z toho, ze nemozem najst tu pravu a ze ma nejaka sklamala, ze ma podviedla, ze uz neverim, ze existuje nejaka normalna a pod. Na toto skor zaberaju. Oni su skor uz take materinskejsie, tak tam sa davyuuzit toto. Ale chalan chcel poradit na mladu - tak drzme sa temy :)