Bolesti v lavej casti chrbta v hrudniku a nasledne bolesti lavej ruky.

Príspevok v téme: Bolesti v lavej casti chrbta v hrudniku a nasledne bolesti lavej ruky.
Dodo

Dobry den mam 25 rokov. Od malicka mam na lavej nohe deformaciu koncatiny tj. "pes equinovarus" a po mnohych operaciach to vyzera tak ze kvoli nehybnosti a tiez este stale deformovanej koncatiny mam kratsiu nohu a litko sa skoro vobec ani nevyvynulo cize aj omonho tensiu.

Nedavno mi bolo zistene ze mam krivu chrbticu. Sa mi to asi stalo pred pol rokom ked som pocitoval prudke bodave bolesti z oblasti hrudnika a spociatku som to pripisoval k stavu mojho srdca. Nakolko mam od malicka obezitu.

Okrem toho cely skoro cely zivot ma obklopavali ludia co fajcia a v poslednom case je to asi horsie lebo taktiez vacsina mojich priatelov a takysto rodinnych prislusnikov fajci. A dalsie riziko je ten fakt ze uz asi rok ja osobne fajcim marihuanu ale uz stym pomaly ale isto prestavam.

A este asi pred takymi styrmi az siestymi mesiacmi som mal infekciu pluc ale vdaka tomu ze som rychlo zareagoval som sa aj rychlo vyliecil.

No a teraz mam bolesti vacsinou v oblasti lavej casti chrbta, konkretne hornej kde sa nachadzaju aj pluca. A Bolest mi prechadaz tiez hlavne do lavej ruky ale obcas aj do pravej. No a pri hlbsich nadychoch a vseobecne u dychania nepocitujem ziadne bolesti.

Najviac sa bojim asi toho ze by som mohol mat rakovinu alebo casom by sa aj mohla vyvinut.

Moja otazka teda znie ze co by to mohlo asi sposobovat resp. co to moze byt a ake kroky by som mal podniknut. Akeho lekara by som mal navstivit a hlavne akym konkretnym vystereniam. Aby som si naozaj bol isty ze to neni nic zavacneho resp. zivot ohrozujuce.

Vopred Vam dakujem za Vase odpovede.

vava

to bude chrbtica,,,chod k lekarke,ja som mala to iste a bola to platnicka,vyuzivala som lieky a za dva mesiace bolo ok,ruku som mala aj slabu