Zápaly močových ciest... rychle a ucinne rady v skratke!

dominika9457

Trpela som na to neustále vždy keď mi to začínalo momente algifenové kvapky a zapiť to litrom vody a prepiť sa urologickým čajom zachvilu sa to utlmilo veci ako uromax su ppodľa mňa uplne zbytočné :) najlepšie čo najviac urologického čaju
vždy som mala aj antibiotika ale stále sa to vracalo po laparoskopickom odstraneni zrastov pri slepom črevve mam uz od jula pokoj :)

malicka25

Ahojte, mala som dlhe roky problemy so zapalom mocovych ciest, bolesti sa opakovali aj dvakrat mesacne...vyskusala som vsetko, stacilo aby ma trosku prefuklo a bolo to spat... Zacala som brat tabletky URINAL AKUT ani by ste neverili ako ucinne a rychlo zabrali! Bolesti nemam uz pol roka a dufam, ze sa ani nevratia ;) takze ak vas trapi zapal mocovych ciest vyskusajte URINAL

zbibo

ahoj, tak opakovanymi zapalmi som trpela 5 rokov:(
Pocas tehotenstva som mala problemy s oblickou a po istom zakroku mi doktor odporucil Mega brusnice od Swissu, uzivala som ich vyse roka, problemy nemam uz dva roky:)vyskusaj

emanuelita

Urologica šumivé brusnicové tablety ...urologický čaj, veľa vitamnínu C ...trebárs citronová voda...teplé zábaly na brucho mezdi nohym,bud termofor alebo zohrievacia poduška...aj horúca sprcha pomáha ...a byť v teple ak moc bolí tak aj ibalgin pomôže...no ak treba jedine antibiotiká ale tá urologica aj ako prevencia raz denne vypiť :)

alenka_maxova

mne pomohli jedine antibiotika, lebo som pocas 1 dna, ano 1 DNA dostala taky zapal, az sa mi rozsiril k oblickam. Dalej som jedla vo velkom nesladene susene brusnice, pila brusnicovu stavu, urologicky caj a to vsetko na hektolitre....Treba nosit v zime tielka, alebo hoci co, co zahali krize, plus nosit nonstop silonky. Dalej teple ponozky a CIAPKU. Povies si, ze haha, co tu trepem za voloviny, ale aj ja som si povedala haha, kolko dievcat je takych sprostych, ze v zime nenosia pancusky a davaju si kratke bundicky, kde im trcia krize...

Karin

Karolina5, na zapal mocovych ciest, ktory som mala uz dlhe dva roky, samozrejme nie v kuse, ale dost casto sa opakujuci, mi zabrala kombinacia pitia Rebricka obycajneho, sedacie kupele v Praslicke rolnej (20min), kazdodenne branie tinktury z Kapucinky vacsej, pitie brusnicovej stavy, kupis v lekarni, a uzivanie kvapiek Citrovital. A nezabudat, stale vela vela pit, mat dostatok tekutin, vtedy by bakterie nemali mat sancu sa v mocovych cestach usadit. A velmi hlavne, byt v teple, ziadne hole krize a chodit doma s holymi nohami. Ak aj pri tomto vsetkom budes mat zapal, tak tu som uz aj ja beznadejna. Mne toto naozaj pomohlo.

.

na dezinfekciu m.m. bylinky:
repík lekársky,zlatobyľ obyčajná,čaj.zmes skorocel kopijovitý a materina dúška 1:1,kamilky,urologické čaje,vrbovka malokvetá...

yapon

tak sa chod normalne liecit k odbornikovi, co ti tu uz kto moze dat ake rady. len take, ktore pomohli mozno jemu, ale tebe nemusia.