Magický minerálny púder od Jerome Alexander

Príspevok v téme: Magický minerálny púder od Jerome Alexander
LenkaLienka

Ahojte v Tescu som videla púder za 20eur Magic mineral powder od Jeromeho Alexanda, tak som pozerala na youtube úžasne dokonalú reklamu :-D Chcem sa opýtať, či už ste to niekto skúšali, mám momentálne problém s pleťou a hľadám dobrý makeup proti hyperpigmentácii a vyzerá to zaujímavo, i keď takýto druh propagácie je niečo ako cosmodisk. Zatiaľ som nenašla žiadne forum, či si ho niekto kúpil. Ak áno, radi sa celý svet dozveme, či je naozaj magický :-)))))))))))))))

Matka1

Ahojte.Kúpila som si to ale musím povedať ze som max. sklamaná nesplňa žiaden z uvedených kritérií. Ani po objemovej stránke a ani to,že zakrýva všetky nedostatky.No ešte nemilo som bola prekvapená keď som kontaktovala predajcov vrámci reklamácie.Prístup pani bol max. neprofesionálny(dokonca mi zložila telefón), že nebude riešiť \"smiešnú sumu\". Som zvedavá ako to celé dopadne pretože má mi zaslať akože rekl. list ktorý im mám poslať spolu s tovarom. Verím tomu ako som si prečítala, že je to vyrobené v Číne takýto výrobok kúpim aj v \"činskom obchode\" a za určite menej peňazí ako u Jeremiho :)Podľa mňa sú to len obýčajní podvodníci a určite to nenechám len tak ak nepochodím u ních tak určite na SOI.Jednoducho neodporúčam

Lucy007

Ja som si to kúpila cez internet za 12,99 tu je stránka: www.jmldirect.sk
Som s ním veľmi spokojná, lebo nemení farbu pleti čiže to vyzerá prirodzene. Úplne mi zakryl čierne kruhy pod očami. Prišiel mi aj zadarmo štetec. Je fakt jemný ako hodváb a tak keď aplikujete Magic Minerals na svoju pokožku je to strašne ukľudňujúce. Potom som ešte dostala očnú riasenku, ale ja si myslím že je to úplne obyčajná riasenka.

iskierka

vcera som tuto srandu zazrela v drogerke, a keby som si o nej par dni predtym neprecitala tu, asi by mi ani len nenapadlo to kupit..ved, uz len ten obal mi pride taky smejdovy :D ale teda zvedavost nepustila, no a pisalo sa tu o make-upe a cakala som teda, ze pod tym pudrom bude zabaleny aj nejaky make-up a nebol, inak ten puder samotny nic moc, nechapem ako to moze niekomu zakryt nejake nedokonalosti... podla mna podon treba aj nejaky make-up, a zafixovat to tymto pudrom, kt. je inak celkom fajn...ale ziaden magicky teda rozhodne nie je :D

vierka01

ahojte, tak ja som tento puder vyskusala aj napriek mozno trochu odstracujucej cene a musim povedat, ze som s nim nadmieru spokojna, u mna funguje vo vsetkych smeroch tak ako slubuje na obale. Dokonca som ho odporucila mojej mamine aj sestre a obe su s nim spokojne. Mamina ho pouziva ako jediny make up ktory znesie a sestra je velky kritik, no napriek tomu si ho oblubila. Akurat vcera som si bola kupit do zasoby dalsie dva, keby ho nahodou vypredali a uz neobjednali, bohuzial v Tescu ho uz nemaju. Ale ja moj kupujem v 101 D. a za dobru cenu - 10,90. Tak dufam, ze som pochybujucim aspon trochu pomohla:-)

iwa318

Ahoj,prave si citam len z cirej zvedavosti nieco o tomto vyrobku a nasla som prave tieto prispevky. Sice uz starsie forum a plno otazok aky vlastne tento make-up - puder je. A mozem vam povedat,ze som pred casom jednoducho neodolala a kupila si ho lebo velmi rada experimentujem z kozmetikou a skusam ...kupila som si ho hoci nie uz za sumu vysie uvedenu a tiez nie v Tescu a ani tu uzastnu reklamu som predtym nevidela aj ked som okolo neho prechadzala. Co mozem o tomto vyrobku povedat? Vzhladovo je velmi zaujimavy uz len na pohlad k tomuto bol aj stetec na nanasanie, spirala na riasy a tiez pena na nanasanie prilepena a zabalena z vnutra. Isto ako kazdy vyrobok je niecim zaujimavy a tento dokonca- removovany a navrhnuty tym uzastnym maskerom Jerome Alexandrom v USA co je aj jeho distibutorska krajina, ale vyrobeny je v Cine ako da sa povedat skoro vsetko... je to uvedene aj na pudrenke z dolnej strany aj na obale spiraly. Tak ma to aj trosicku sklamalo, ale idem k podstate veci predsa nemozem hned nieco odsudzovat len z krajiny kde sa to vyrobilo.Takze pisane bolo, ze tento puder nepotrebuje vraj podkladovy krem ani korektor a ani nejake tienovanie...ved uznajte mi damy same kolko to vsetko dokopy trva a ked sa este niekam ponahlame a este to cele zafixovat pudrom a dotvorit licenkou zaberie to dost casu.... mozem povedat ze som bola velmi milo prekvapena... vysledky neboli nejak zvlast ocarujuce ani perfektne, ale splnil urcitu vec co sluboval aj ked len s polovice... plet mi vyhladil s jemnym a prirodzenym nadychom, odmastil,neurobil zname- ,,supinky", nie je ani parfumovany a da sa povedat ze moja plet ho znasa velmi dobre je lahky a akoby som ho na sebe ani nemala a to som si dala iba jednu vrstvu nie vsak tym stetcom ale spongiovou hubkou co bola k nemu, stetcom som iba presla po tvari, aby som oprasila nadbytky. Pocula som aj zle vysledky a aj neblahe ucinky po naneseni tohto make-upu. Urcite aj zalezi na type pleti a ako plet bude znasat novu kozmetiku. Na stastie nikdy som nemala problemy s pletou a moja plet netrpela ani akne v puberte a ani pri prichode menstruacie vyrazkami ci po zjedeni niecoho sladkeho alebo pikantneho. Od malicka pouzivam iba Nivea vyrobky. Kazdy vecer sa starostlivo odlicujem. A co sa uz kozmetiky a make- upu tyka tak na Vichy a Max Factor nedam dopustit a skusam rozne vyrobky ako aj mitus BB cream. Ale tento make-up znacky Jerome Alexander- mozem ho vazne odporucit aj ked kazda z nas ma inu plet a strukturu koze na tvari a nie kazdej moze vyhovovat a byt s nim spokojna ci dokonca jej sposobit nejake alergicke reakcie...preto radsej ked chcete skusit nejaky novy ,,ospevovany" vyrobok nepytajte sa, ktora ho ma a ake ma s nim skusenosti.Sto zien- sto nazorov. Jednoducho ak mozem nieco poradit tak ak bude nejaky vyrobok na trhu co vas zaujma a nebudete chciet do vetra vyhodit peniaze, tak si najskor zistite ci ho ma nejaka vasa dobra znama ci blizka tak si ho jednoducho ak sa da pozicajte na jeden krat vyskusat sama na sebe alebo nejaku vzorku a vysledky uvidite sama.Ale reklamy su a boli vzdy prehanane...

karkulkaa

www.asseenontvonsale.com

na tejto stránke máte review..sú v angličtine...ja som tiež váhala nad kúpou, ale čítala som viac negatívnych príspevkov...tak som aspoň ušetrila peniaze

Baska25

Cawte....:)
nekupujte si nikdy tento puder, ja som si ho kupila a potom ako som si ho dala, tak som sa cela na tvari vyhadzala. Dostala som kontaktnu alergiu, takze teraz sa liecim a strasne to svrbi. :( ak mi viete pomoct budem rada.

Izabelka_MT

stále ked chodím po drogérkoch to pozerám, ale neviem mne sa to zdá drahé ...keby niekto aspoň niečo o tom napíše ak to použil