MOZE TO MAT VPLYT???

Príspevok v téme: MOZE TO MAT VPLYT???
zuzicka

dobry den.chcela by som sa spytat na vas nazor-hlavne ak to cita nejaky lekar ale aj kazde kto mi k tomu nieco vie povedat.uz odmala mam problemy s mandlami-hnisave anginy a podobne.lekarka mi vsak neodporucala vybrat ich.niekedy je to dobre,nie som aj cely rok chora-inokedy mam stale zapalene hrdlo.momentalne som na tom tak,ze mi staci napit sa hocicoho co nie je teple,staci ze je to trosku studene resp.vlazne a angina zarucena.v poslednej dobe citim,ze to nie je ok,dokonca mam pocit akoby som v hrdle mala nejake loziska hnisu z tych mandli alebo podobne.chcem zmenit lekarku,dufam ze mi s tym pomoze,ale TERAZ TA OTAZKA:myslite ze ten hnis v mandlich moze ovplyvnit napr aj menstruaciu?ze moje telo vie ze nieco nie je v poriadku?niekde som pocula ze je to mozne,tak prosim vas nazor.lebo mne uz 3 mesiac sa posuva menstruacia tak,ze namiesto 27 dni mam ju este o vyse 10 dni a viac neskor a to aj napriek tomu,ze beriem hak.tehotna nie som.mam to riesit s gynekologickou alena najprv u obvodneho lekara?prosim,poradte uvitam kazdy Vas nazor

elissa991

ja by som potrebovala poradit stim ze uz dlhy cas mam problemi mam na mandliach hnis a uz aj vipluvujem krv tis teplota sa mi zvisuje a riadna sa mi tasko dycha velmi sa bojim lebo mam maleho syna a nechcem ho nakazit a ani neviem ci je to nakazlive
prosim poradte mi

aljoška

A prečo ti doktorka neodporuča ich vybrat.Hnis z mandlí ti može ist na obličky,na srdce.Ja viem,že mandle sú doležité,ale ked robia šarapatu.No neviem.Ja som mala chronický zápal mandlí,vybrali mi ich ked som mala 9 rokov.Takže takých 35 rokov mám pokoj.A tak isto som ich dala vybrat aj 17 ročnému synovi,v kuse mal na nich hnisavé čapy a bol chorý.A tiež má odvtedy pokoj.Ale ak ti možem poradit,niekde tu bola o tom téma.Jedna kočka tam písala,že si ich vytiera každý večer propolisom a velmi jej to pomohlo.Takže vyskúšaj.

kathy

skus sa otuzovat, moj frajer tiez maval anginu 2-3 rocne,potom som ho donutila spavat pri otvorenom okne a teraz je uz len zriedka chory

katarinna

Ja sa ani nepamätám, či som bola aj inak chorá ako - mandle.Nie je to príjemné, hlavne v lete keď je teplo a ja mám zatiahnuté hrdlo, opuchnuté uzliny a nič s tým neviem robiť lebo lekár mi automaticky nasadí antiobiotiká. Takže k nemu nejdem len keď už som fakt riadne chorá, vysoké horúčky ... . Mne brali aj výter z hrdla a nemá žiadneho bacila. Dokonca keď som maturovala tak som mala a to neprehánam tak opuchnutú pravú mandlu, že som musela kloktať niečo ako zdravotný peroxid, lebo som sa dusila. Takže nie si v tom sama. Ale bola by som rada keby niekto poradil niečo ale nie vybratie mandlí - lebo u mňa to neprichádza do úvahy.

katarinna

Mámten istí problém, asi tak viac ako 1/2 roka mám mandle biele a bolí ma hrdlo. Na druhý deň nič a tak sa to opakuje v kolobehu. Buď to prepukne do fakt hnusnej chrípky až zápalu priedušiek / raz za 2 roky ale vtedy aj 3x ročne/ ale len ma troška bolí a potom nič. ja si mandle nedám vybrať, lebo mám potvrdené od lekárov, že potom budem nádhylnejšia na priedušky. Dokonca som jeden rok brala za sebou až 4 antibiotík, nakoniec som skončila na alergiol. tam mi nič nezistili, a nakoniec som týždeň pobudla na krčnom. Len som inhalovala harmanček.paru a dostávala kalciovky s vitamínom. takže som tam bola len na figu borovú. Jeden lekár mi povedal, že mám stenšenú sliznicu a preto tak hrozne kašlem ale nie som chorá. Ja som si už na to vlastne aj zvykla. Radšej sa liečim prírodnými preparátmi.

kathy

aj ja som mala problemy s mandlami, potom s krvou a to je jedno s druhym, tiez mi menstruacia nechodila,ale vsetci mi povedali,ze to je s tou krvou a mandlami v suvislosti. dala som si ich vybrat,a sa to tak pomaly ustaluje.

frontman

jasne, ze to moze mat suvislost. tvoje telo bojuje s nejakou infekciou alebo niecim takym.
potrebujes si ocistit telo, skus nejaku formu detoxikacie