Stetce na make - up

suns

ved samozrejme sa to da, ale keby si skusila stetec, tak sa k prstom nevratis :) ja si prstami rozotieram niekedy iba korektor a rozjasnovac, lepsie sa vklepala prstami :)

zuzi74

ja zase nesuhlasim, ze prstami rozotrety make up je nerovnomerny. Pokial ma v tom zena prax, tak si ho dokonale rozotrie aj bez stetca a prechody medzi tvarou a krkom nie su viditelne.

suns

v parfumerkach su, ale su zbytocne predrazene..plati sa za znacku a promo, nie za produkt.. cize su kvalitne ( ako ktore ), ale zbytocne preplacame..
radsej objednat z netu zo zahranicia kvalitne :)

Eilien

musím suhlasiť so SUNS,makeup sa určite lepšie nanáša s štetcom!ale ako začiatočník určite použiješ aj prsty kým sa naučíš tie pravé ťahy:)
neviem kde sa daju u nás na SK zohnať ja mám zo zahraničia:)ale možno by sa dali niekde v parfumériách,ale na nete máš kopu stránok čo ti to vyhľadá stačí len kliknuť:)

suns

prstami nie je rovnomerny.. na brade, na licach, nikdy si nespravis prechod medzi krkom a tvarou tak dokonale..nerozotries ho do stratena na cele pri vlasoch.. ani pod ocami a na vieckach.. STETCOM nanesies krasnu rovnomernu vrstvu.. ( ale aj to treba vediet ).. das si napr. aj 2 vrstvy pre lepsie krytie ( a pekne nanesené ).. ak pouzivas 2 odtiene, vies si krasne vykonturovat tvar podla farieb..
je to uplne uplne ale uplne nieco ine ! :)

pipi49

v čom vyzerá make up na tvári inak ked ho nanesiem štetcom ako ked len prstamiii? dá sa potom dobre rozotret ked štetcom?

suns

cafte kocky, jednoznacne STETCE !!!
ten make-up vyzera kompletne inak ! neskutocne, aka zmena moze nastat pouzivanim stetcov :)
viem ze v Pupe maju, potom take drahsie vo Fannku alebo Marionnaud, ale to sa neoplati, radsej objednajte z netu !
Ja nedam dopustit na RealTechniques od Sammanthy Chapman, je to vizazistka, na youtube ma kanal PIXIWOO, je viacero stranok, odkial sa daju kupit, ja som kupovala cez VictoriaHealth, ale cez londynsku kartu a libry, tak neviem, ci sa bude dat platit aj eurom, snad hej :)
su perfektne, a lacne ! Sada styroch stoji 20 libier, co je 25 € cca.. a su neskutocne KVALITNE ! urcite si objednam este aj dalsie.. :) tak vela stastia !
a uplna blbost, ze zo stetcov sa vyhadzes,, si zober, kolko bakterii mas na rukach, ktore mydlom neumyjes ( aj na pokozke su prirodzene bakterie..) stetec treba drzat v suchom priestore a min 1x do tyzdna umyvat teplou vodou a samponom.. vydrzi dlhsie a je hygienicky :)

Nephilim

Ja používam na make up štetec teraz, kúpila som si púdrový make up, takže inak to ani nejde. Používam Mineral foundation od Elf a Kabuki štetec, ten je úžasný, a púder Mineral Booster, všetko od Elf, so úplne spokojná a ten Kabuki štetec je skvelý a pokial ide o čistenie štetcov, tak tam majú aj taký šampon na štetce:-)