vysvetlite mi to prosím ako debilovi !!!! :D

Príspevok v téme: vysvetlite mi to prosím ako debilovi !!!! :D
miruska258

Zdravim chcem sa spytat nejake veci ohladom živnosti. S priatelom planujeme zobrat zivnost do poistovne generali slovensko,my vlastne budeme hladat klienov pre nich budeme mat provizie plus nejake peniaze od nich? mám z toho zmiesane pocity pracoval niekto takto , ako vám to slo?? čo vsetko obnasa zivnost?kolko presne sa plati do poistovne? a potom po roku sa platia aj ostatne odvody... viem ale zcoho nam ich vypocitaju ked nebudeme mat stabilny prijem? Dakujem

ajajaja

neodporucam...moj otec si takto privyrabal isty cas pre kooperativu, myslim,ze to bolo tak, ze ked nasiel niekoho noveho tak mal za to 1000sk...chvilu aj zohnal nejakych ludi, napr.poistil seba ,mna aj mamu, pricom ja som poistena uz aj bola v inej poistovni:DD no zhanal ludi zhanal, az nakoniec sa na to vykaslal...ludia na take veci nemaju peniaze...

lulu22

Harper, ja osobne som nikdy nezažila žiadnu vtieravú osobu, čo ponúka Avon, či Oriflame. Nikdy ma nikto neprehováral, kúp si toto, hento, je to výhodné. To s poisťovákmi nemá nič spoločné :)

lulu22

tak na takúto prácu treba mať žalúdok. otravovať a prehovárať ľudí na poistenie, na to nemá každý. neznášam takýchto poisťovákov a je mi úplne jedno, či je to známy abo kamarát. vreťolezci :D