Potrebujem pomôcť... :((

Príspevok v téme: Potrebujem pomôcť... :((
lienka222222

Vedel by mi niekto poradit, ako nepôsobit na ludí dojmom, že som utiahnutá, tichá, a uzavretá...??

Totižto viacerý ludia si to o mne myslia, a mne je to ľúto, že majú o mne taký to názor, kde robím chybu?? Ok...možno niesom taký typ človeka ktorý vie kecať s hocikým na hocijakú tému a odveci...Ale tak nemusia si hned toto o mne mysliet.

Ja uz neviem ako sa mam medzi ludmi spravat aby si to o mne nemysleli :((

Magy

svoju podstatu a prirodzenost nezmenis len tak lahko. poznas to - niekto vstupi do miestnosti a vsetci ho zaregistruju, je panom situacie. a niekto iny, ked vstupi, tak pokial nevrznu dvere, nikto si ho ani nevsimne. preco asi? je to zakodovane v cloveku v mnohych veciach - celkovy vyzor, spravanie, chodza, drzanie tela, pohlad, mimika, tvár atd. vela veci sa da naucit, vytrenovat. taky jim carrey bol tiez utiahnuty tutko, ale nezmieril sa s tym a trenoval pred zrkadlom - a vidis, jeho grimasy ho preslavili. otazne je, do akej miery sa dokaze pretvarovat. aky je, ked zavrie dvere svojho domu, spalne? to nevie nikto. takze pretvarovat sa ma zmysel, len pokial to budes robit s umyslom, ze chces byt stastnejsia. nasilu si vynucovat pozornost ludi ma casto opacny ucinok, velmi rychlo ta prekuknu a otocia sa ti chrbtom uplne.
existuju kurzy spravania sa, kludne vyhladaj nejaku psychologicku poradnu, to nie je hanba. dodat si sebavedomie mozes aj nejakou aktivitou, sportom ci cinnostou, v ktorej budes uspesna.

J111

Daj si alkohol a viac sa uvolni. To pomaha aj na moju buducu svagrinu, inak nepovie bohovi ani slovicko. Podla mna totalna zakomplexovanost. Ona nevie povedat r. No a co? Kaslat na to.

johnycasho

Tiez som tichy, nezapajam sa moc do diskusii, som uzvrety.. lepsie povedane mam svoj svet :) Som taky,no a co. Tvoj problem myslim nespociva v tom aka si, ale ze riesis to co si ludia o tebe myslia. Musis mat rada samu seba a potom ti bude jedno kto co o tebe hovori ;)

J111

No, ze by som ja stracal cas tym, kto si co o mne mysli. To by som toho vela nenahovoril. Nehovori sa tomu zakomplexovanost?

Deria

nezaoberaj sa tym, co si ini o tebe myslia! cim viac na to budes mysliet, tym horsie. chovaj sa prirodzene a hlavne zostan sama sebou. viac si ver, aby si si mohla vybudovat urcite sebavedomie, ocividne ti chyba. cize, ked si v spolocnosti, neuvazuj nad tym, co si asi teraz mysli o tebe ten lebo onen, sustred sa radsej na to, o com sa hovori, aby si sa pripadne mohla zapojit do diskusie. a neboj sa povedat si svoj nazor. ved nikto nie sme dokonaly!:D

lilliiiiiiii

bud pozitivne naladena, vela sa usmievaj a smej, bud uvolnena, kracaj vzpriamene (nie prikrcena s pohladom do zeme), divaj sa do oci, a co ja viem co este:P mohlo by to zabrat, si myslim:)