Neuznanie reklamacie tricka kvoli odstrihnutym stitkom

Príspevok v téme: Neuznanie reklamacie tricka kvoli odstrihnutym stitkom
ninamina

Ahojte, stretli ste sa uz niekedy s tym, ze vam nechceli uznat reklamaciu, kvoli tomu ze ste odstrihli stitky-visacky z oblecenia??? Ja som pred par dnami chcela reklamovat tricko, samozrejme som z boku odstrihla stitky, a ked som prisla do obchodu, predavacka mi hned povedala ze pravdepodobne mi to firma neuzna, ze to uz je zasah do tricka...to akoze co je?? este som to nepocula.. a dalsia vec - na vsetkych tych stitkoch je predsa vzdy vyznacene kde sa MAJU odstrihnut..Ak by sa to nemalo strihat, mali by predsa informovat ze je to nutne zachovat v pripade reklamacie..

lost

bing = treba sa riadit zakonom :)

mnau.sk

Málokto vie, že na reklamáciu netreba štítok ktorý bol zavesený o tričko, ani pôvodnú krabicu či iný obal v ktorom bol tovar.

lionesssssss

ako je znehodnotené tričko, ak sa z neho odstrihne kúsok papiera ? ? :D :D :D to potom by som ho musela znehodnotiť ak by som z neho odstrihla aj tú veľkú vysačku, kde býva zvyčajne nalepená cena a vysí to tak navrchu, nie? :D

jaaaaaaaaaaaaj bingham, choď si radšej dačo z Biblie prečítať :D

lionesssssss

aha, čiže ak dobre tomu rozumiem, neodstrihnuté štítky sú záruka toho, že som si tie dierky nespravila sama :-DDDD

dobre bingham, mne stačí, akurát som si čítala tvoje perly v téme o kňazoch...... celkom je sranda s tebou, trieskaš argumenty od buka do buka

bingham

podstata je ze to...ze to tricko tym odstrihnutim znehodnotila...a potom je jedno ci sa tam niake dierky objavili...alebo by sa ti aj rozparalo...

lionesssssss

bingham, nepredpokladám, že tie diery na tričku vznikli nejak v dôsledku toho, že niekto odstrihol štítky a hlavne, ako poškodím továr tým že odtiaľ odstrihnem kúsok papiera? :D :D ešte som si žiadne tričko nepoškodila tým, že som z toho papierika odstrihla

bingham

no myslim ze aj sef by ta poslal do riti...ako mozes poskodit tovar(odstrihnut tam stitky "lebo ta to skrabe" a potom ho ist reklamovat ze tam su dierky... ???...ved je to uplna hanba...niektori ludia nemaju sudnost...potom to tu tak vyzera... ;)

lionesssssss

bingham - ak prinesieš blok a reklamácia, resp. ten problém nijako nesúvisí s tým, že si odstrihol štítok, tak je to úplne jedno.
Ak by si ma poslal do riti, tak ja teba do väčšej ;-) a hlavne by som sa už dávno bavila s tvojim šéfom :-)