Helicobacter Pylori a zápal žalúdka

Príspevok v téme: Helicobacter Pylori a zápal žalúdka
Megan

Dobrý deň. Už viac ako pol roka ma trápia tráviace tažkosti, doktorka ma poslala este v lete na sono a predpisala mi kopec liekov, no moje problemy neprestavali. Nechut do jedla, zo vsetkeho mi bolo zle, napinalo ma stale, nemohla som ist na velku... Po novom roku sa moj stav rapidne zhoršil, tak ma doktorka poslala na gastro a tam mi spravili gastroskopiu a zistili mi zápal žalúdka a Helicobactera. Nasadili mi dvoje antibiotiká: Ospamox 1000 mg + Clarithromycin-Teva 500 mg, Tevazol 20 mg a probiotika. Teraz mi je este horsie, skoro nic nejem, zaludok ma boli este viac, zo vsetkeho ma napina, nemozem ist na velku a uz som zufala z toho :( Prosim vas o radu, co mam robit. Dakujem.

krado

Probiotika si treba dobre vybrat a preco by RNG trepal, lekari bohuzial vyskolení zvacsa zapadnou medecinou nic co sa neucili v skole a je nové je nezmysel a skolenia pre nich tiez usporaduvaju farmaceuticke firmy a oni im to vysvetlia ako treba vsetko liecit chemiou.
A pre JAninu odporucam vysetrenie na pristroji DIACOM biorezonancnou metodou , tak zistia co sa deje aj bez strkania hadiciek vrchom spodom

Janyna

No neviem ako sa na Slovensku dostanem na vyšetrenie Heidelbergovou kapsulou,neviem,čo mám ďalej robiť, bolesti mám strašne a je mi teraz zle od antibiotík.A mám aj hnačky z tých liekov ,dávam si probiotiká ale mi to nepomáha.Včera som prišla domov z nemocnice a je mi hrozne.Od pupka hore ma bolí silno brucho,bolesti tvrdia,že nemôžu byť z HP.Ale z čoho ineho by mohli byť,keď ine nenašli.MMám tak silné bolesti ako po operácii slepeho čreva ,alebo po cisarskom ,lenže hore.Neviem,čo ďalej...

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

system

aj ja mam helikobaktera, zistili mi to pred pol rokom no nebral som ziadne antibioika, zaludok ma neboli ( len niekedy), ale chcem ist na gastro nech mi predpise nejake antibiotika, resp. je to nutne ? brat antibiotika ? jest mi chuti, zaludok ma neboli vsetko OK si myslim, ale HB mam urcite je to potvrdene. a este sa chcem spytat mozem z HB pribrat ? pretoze som riadne pribral :/

RNG

Faith healer, uzaver medzi zaludkom a pazerakom sa uzaviera velmi silne na signal dostatku kyselin. Uzavrie sa tak silno, ze sa mozes zavesit hore nohami a nic sa ti do pazeraka nedostane.
Ked mas ale malo kyselin, neuzavrie sa dost pevne a naviac malo kyselin neznici rozne mikroby na jedle, a tieto sa tam rozmnozuju, kvasia, hniju a podobne.Pri kvaseni sa vytvaraju plyny, pod vysokym tlakom, ktore nasilne ten uzaver otvoria.
Nazor, ze pala je z prebytku kyselin je teda uplne mylna.
Nakoniec mnozstvo vytvorenych kyselin sa da merat velmi presne Heidelbergovou kapsulou, ktoras tie rozne teorie a praxe s "prebytkom " kyselin vyvracia jednoznacne.
Kedze tento fakt ale nesluzi medickemu priemyslu, ktori sa snazi na palu predpisovat protikyselinove lioeky, je vobec tazko najs gastroenteorologa, ktory tuto metodu pozna a prevadza.

Ja som si moje caste paly odstranil doplnkom kyselin a snahou si kyseliny neriedit vodou s vacsim jedlom.
Pijem az 3 hodiny neskor a to hojne

Ziadna z beznych bakterii na svete nevydrzi prostredie s kyslostou PH 2.
Zlaty stafylokok je bezna bakteria, lahko znicitelna, len jej atb odolna odroda, MRSA, je postrach nemocnic.
Podobne je to s escherichiou coli, u ktorej z vyse 150 odrod su zatial 3 nebezpecne pre ludi. V crevach idu napr pod menom VRE(vancomycyn resistant escherichia coli)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.