cestovanie

Príspevok v téme: cestovanie
lunka

Ahojte, len by ma zaujimalo, ci su tu nejake mamicky, kludne aj na materskej, ktore radi cestuju do zahranicia, iba tak spoznavat mesta, krajiny, alebo len tak za zabavou a to v partii kamosiek, bez manzelov. Ja som mamicka na materskej,zivnostnicka, mam 3 rocneho synceka, ale do skolky pojde az od septembra, chcem si ho uzit co najdlhsie doma. V lete cestujeme cela rodina aj 2-3 krat za morom, ci len tak si pofotit nejake mesto, ibaze teraz v zime mi ho nema kto postrazit, a ja by som si tak strasne rada vyrazila za malym vikendovym dobrodruzstvom sama, ci s kamoskou, povedzme len sem do Milana alebo Benatiek, manzel by mi postrazil maleho. Problem je, ze moje naj kamosky su tehotne alebo pracovne vytazene a ja nemam s kym. Tak keby mal niekto podobne "hobby" skuste sa zapojit do debaty, podelit sa o skusenosti z ciest, ci poradit :) Dik ;)

lost

no este horsie je, ked musim smrkat a zastavovat na lyziach kadych 100metrov aby mi tam ten sopel nezamrzol.. to je uzastne..

lost

jj to je moja vyhovorka, ked nechem rozpravat :D

pri -10C a menej (napr lyzovanie, vysoka rychlost)

uz fakt ma clovek problem rozpravat :D neda sa artikulovat.. strasny pocit :D

lost

nee :D

na toto

www.shopline.sk

ja sa tak bezne prechadzam v zime :) ak nebudem vonku dlho (tj viac ako 30minut v -5 alebo viac ako hodinu v 0C alebo viac ako 3hod v +5C)

ale jasne ze mam inu farbu :D + rozopnute, nemam raz maly priestor..