Biele zuby

narana

Bieliace pásiky - -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

Gaabc

pozor na tú sódu bikarbónu!!
pomáha,ale používajte ju maximálne raz za tri týždne, lebo si zničíte sklovinu raz a navždy :)

tiniania

sad2 si si isty ze peroxid vodika?? mne sa to nejako nezda :) ved predsa peroxid pridavas do farby na vlasy alebo ak ich chces zosvetlit...urcite si to zle pochopil, lebo neviem si predstavit vyplachovat s tym usta :D :D

sad2

soda bikarbona alebo sol je podla mna trosku drasticke riesenie, moze priniest viac skody ako uzitku..
ale prehrabaval som sa v starsich diskusiach tuna na portali a narazil som na diskusiu kde radila priamo zubna hygienicka, ktora radila pouzit peroxid vodika (kupit sa da v kazdej lekarni cca 1,30 stoji) a s tym si vyplachovat usta, ze na peroxide sa zaklada skoro kazde bezne bielenie aj u zubara..

Bbiribbom

Boze vy ste hlupi všetci tu do jedného :D:D:D
No! :D Ale ne to som chcela..

Na bielenie zubov ? No ja som čítala ze soda bikarbona alebo soľ. Stačí ak si kazdý večer pred umývaním zubov pastou, nasypeš na navlhčenú kefku sodu bikarbonu alebo soľ a umyješ. To ti vlastne ,,ošmirgľuje,, usadeniny, ktoré sú príčinou zozltnutia zubov. Potom si umy normalne zubnou pastou.
Vraj to dost pomáha :)

Najčítanejšie články