Sen

whitesnake

ked som este studoval...minuly rok a zaciatok tohto... stale som stretaval jedno dievca, ktore sa mi postupom casu velmi zapacilo...a aj ked sa mi to tazko priznava, asi som sa do nej buchol aj ked len som ju poznal z videnia.Proste ma niecim ocarila.
Neodvazil som sa jej prihovorit, pretoze mam hanblivjesiu povahu...kedze som vedel, ze uz ju dalej nebudem vidat, lebo som uz koncil skolu tak som to vyriesil tym, ze som jej napisal na socialenj sieti, no ona neodpisala..postupom casu som zistil ze uvedeny text, ktory som jej napisal bola velka hlupost napisat hned na uvod...

Probem je ten ze dost casto sa mi od vtedy o nej sniva, resp. s nou, napriklad aj dnes v noci, som mal o nej dost dlhy, zivy sen. Neviem preco, no neviem sa zbyvit myslienok na nu, asi aj preto, pretoze som nikdy nebol poriadne zalubeny a to uz mam 24, tak asi takymto sposobom si to kompenzujem, len skoda ze nie v realnom zivote :(.

Anielinka

Mne sa snivalo ,ze som vyhrala ,proste dostala do daru pekny velky dom.A na zahrade pracovali ludia,ktori mi pomahali orat zem,kopat a pripravovat na sejbu.Ja so sa len prizerala a bola uplne z toho hotova.Na zemi som videla vykaly so psov.

Izabelka_MT

noo čo sa mi dneska snívalo .....išli sme s frajerom v jeho aute dole kopcom po ceste a pomaly brzdil lebo sme boli pred križovatkou a veľa známich kamarátov išlo za nami na bicykli ...no už sme stáli na križovatke a jeden chalan na bivykli do nás narazil a preletel a zrazu bol na dve časti a hned mrtvy ....bolo to dosť brutálne ...všade samá krv ......neviete čo to môže znamenať ???

snár

Jane318
neviem neviem teda. Skús si to vždy zapísať, keď sa ti bude zas snívať. Možno postrehneš nejaké odchylky a podarí sa ti to rozlúskať.
Prajem pekný deň.

Jane318

Snár - Hm, s otcom mám dobré vzťahy, mám ho najradšej (to matku nemôžem nejak zniesť). A choroba u neho... nebol chorý. Ani neochorel.
Choroba... no ja bývam večne chorá. :-D od 15tich som bola 3x v nemocnici (ale je pravda, že raz to bol vlastne úraz, no keď sme pri tých úrazoch, mne sa stane naozaj všetko, som dieťa "šťasteny").
Nie, sny sa neopakujú v nejakých intervaloch a ani sa mi nesnívajú pred ťažkým obdobím, proste prídu, kedy sa im zachce. Výzva... to netuším. Nemám pocit, že je tu niečo také predo mnou a báť sa zlyhania... to tiež asi nie je môj prípad.
Skôr to zdravie (nejak podobne som si ten sen vyložila aj ja, čo sa týka zdravia :-D).

A ten druhý o tom naháňaní.

Veci podľa štandardov? Neviem ti povedať. Asi nerobím, ale zas neviem prísť na to, čo robím inakšie ako by sa očakávalo, alebo ako robia ostatní.
Za posledný rok som sa v ničom nerozhodovala, čo by som mohla ľutovať. Áno, som tvrdohlavá ale nemám pocit, že na mňa niekto tlačí ani že si niečo vyčítam. Nepoznám príčinu tohto sna, ale ja som si ho vyložila tak, že sa bojím niečoho, čo môže prísť. Ja som si ho doslova vyložila tak, že sa bojím, že zošaliem :-D Lebo za posledný polrok, čo sa mi to začalo snívať, ma prepadli otrasné depresívne stavy. To je všetko, čo sa mi také stalo...

coozzee

snar, hej sedi to....lebo je pravda, ze cakam na zmenu....zmenu k lepsiemu...a konecne sa snazim nieco preto aj urobit...

snár

xxxxxxxxxxxx
Pekelné brány
Asi je sen o niečom, čo si veľmi pokazila. O sebaobetovaní ako prostriedku na nápravu. Ak si niečo v živote pokazila, nemôžeš to len tak obísť, alebo napraviť tým, že sa obetuješ pre niekoho iného. Pred bránu sa vraciaš preto, lebo sa s tou vecou musíš vysporiadať ty sama so sebou. Musíš si odpustiť. Ja by som si to vysvetlila takto. Všetko bude ok, keď sa ti sen zopakuje a ty sa už pred bránu nevrátiš, ale prejdeš ňou. Sny sa dajú ovplyvňovať. Tento sen nie je nič príjemné, skús sa sústrediť pred spaním na to, že tentoraz už prejdeš. Zrejme sa ti to ale podarí, až keď rozlúskneš o čo mu vlastne ide.
Povedz mi prosím, či tu netrepem 2 na 3 a či to sedí. :-)

snár

xxxxxxxxxxxx
Otec:
A on vie, že sa na ňho pre jeho správanie hneváš? Možno práve toto ťa v sne máta.
Ezoterika:
Možno by pre teba bolo vhodné začať niečím jednoduchým, čo je skôr zábavou. I-ting (hádzanie mincí) nejaké jednoduchšie karty (cigánsky tarot), trocha numerológie. Mohlo by ťa to baviť a myslím, že by ti to išlo. Nevyžaduje to toľko trpezlivosti ako napr. chiromantia, ale tarotové arkány.
Sny:
Začni si ich zapisovať hneď po zobudení. Ak budeš mať pri posteli zošit a pero (+lampičku :-D samozrejme) zapíšeš aj také veci, ktoré si o pár minút na to nebudeš pamätať. Ak budeš zaznamenávať aj dátumy, môžeš si pekne odkontrolovať, v akých intervaloch sa ti niečo sníva, ale aké potom nasledujú udalosti. Po pár týždňoch lepšie pochopíš, ktorý symbol pre teba čo znamená. Tiež je dobré, pokiaľ sa v sne vyskytne číslo, alebo farba- vyložiť ich numerologicky a zohľadniť význam farby.