Skrášľovací deň

smejko

no najlepsie su kremove take jednorazovk napriklad nivea ma a to si vyber podla typu pleti najlepsie ak si ju das ked sa budes kupat vtedy najlepsie posobi a zmyjes po danom case vacsinou 15minut

perinka

neviem,aky mam typ pleti ale asi skor jemna plet to bude aj suchsia taky mix.len ma napadlo zeee......jak mam si dat na nohy hrubu vrstvu kremu a akoze s tym mam ist aj spat???lebo pyzamo bude od toho tiez nie?

Alternativa

Jedna z mnozstva masiek: zltok vymiesat s trochou oliv. oleja, mozes pridat trochu tekuteho medu - na suchu plet. Ked napises, aky typ pleti mas, pribudne urcite viac dobrych napadikov.

perinka

tyy to je dobry napaaad,asi si spravim cez velku nooc ked budem cely den doma,dakujeeeeeem pekne.....len ete yb som cela vediet aku masku na tvar

smejko

ved na to nemusis mat salon...rano vstanes nastartujes sa kralovskymi ranajkami a postupne pocas dne skraslujes trebars si das rano na vlasy olivovy olej zabalis a nechas do vecera relaxujes pri svojej hudbe knihe ci filme,na 20 min. ponor ruky do mydlovej rody odlakuj,opilnikuj nalakuj to iste s nohami.Na pery daj na 10 minut med vecer si napustaj vanu plnu peny alebo oleja vonneho zapal sviecky pusti hudbu,potom sa natri nejakym dobrym kremom.Daj si masku na tvar zmy olej z vlasov na nohy si daj hrubu vsrtvu kremu a ponozky a rano mas ukazkove nozicky...

frnda

bože, Sjella to sú rady, je doma a nechce nikam ísť a ak aj áno, asi ked sa neobjednala do salonu cez týžden, nezobrali by ju.

sjella

normalne, prides do enjakeho salona a objednas sa.. alebo sa objedns telefonicky. teda predtym by bolo celkom fajn veciet co ten salon vsetko ponuka---