Drogy

Príspevok v téme: Drogy
Mie

Naši sú rozvedení,bývam s otcom a ten netuší že fajčím cigarety alebo som sa vôbec niekedy opila . Mám 15 a fajčím marihuanu zhruba 6krát denne úplne nonstop pokiaľ niesom náhodou chvíľu na pervitíne alebo extáze . Keď nič nemám dávam si tabletky od bolesti. Stále musím mať niečo v sebe inak sa cítim nanič a do ničoho sa mi nechce . Ráno sa zobudím a pokiaľ si predstavím že nič dnes nebudem mať chce sa mi zomrieť . žijem len pre drogy . môj život nemá žiaden zmysel . Ako sa mám z toho vymotať ?

h.l.

drinding, mne sa vidi, ze je teraz kazdi tak ubehani a nic nestiha, ze nestiha sledovat tak podrobne co sa deje navokol, tak aj preto

drinding

Mie,čo s tym ??? - ma pravdu..a stratis vela ludi, co teraz su "s tebou", ale je to lepsie ako upadat viac a viac.
inak, co tu niekto spominal, ze si to u nej doma nevsimli. Ja som tiez v zivote mala kadeco a vela ludi o tom nevie, mne sa zda, ze v tejto dobe si kazdy vsima hlavne seba :)

čo s tým???

sewie
Niekedy sa to dá roky skrývať. A hlavne niektorí rodičia a okolie signály radšej nechcú vidieť, lebo nevedia čo s tým. Do školy zrejme veľmi pravidelne nechodí...
:-(

doubledog

celkom dobra metoda odvykania je presne si pisat, kedy, ktoru a kolko drogy si uzila.

kazdy fetak ma totiz tendencie to podcenovat, ked to budes mat zaznacene, mozno ti trkne, ze je toho nejak vela.

sewie

mne sa to zda nejake divne cele, neverim ze keby niekto bol cely den na trave alebo extaze ci P-cku, okolie by si to nevsimlo...preboha ved len obycajna trava je na cloveku vidiet a citit!nehovoriac o neprekonatelnej zravosti...z pervitinu by mala hnusny vyhadzany ksicht a z extazy?!to snad netreba komentovat....bud je to nadnesene alebo cele vymyslene....

Magy

co s tym: mylis si pojmy a dojmy.

je rozdiel ked nepovies/nenapises nic (ano, to sa da chapat ako snaha o ochranu sukromia) a rozdiel, ked umyselne klames.
chapat rozdiely aj medzi takymito vecami znamena chapat viac, ako chape podpriemerne zmyslajuci clovek.