HAK

Príspevok v téme: HAK
kocovinka

ahojte chcem zistit ci ma niektora z vas skusenost alebo ste poculi o otehotneni pocas uzivania hak? vraj je to zriedkave. ja si nahovarat nechcem ale nemozem si pomoct, bolia ma prsia co sa mi stalo iba raz v zivote, posledne dni som neskutocne unavena a spim od 8 vecer, a na wc chodim ako na beziacom pase, dnes rano mi bolo zle od zaludka a boli ma hlava. sex sme s partnerom mali tento mesiac sporadicky ale predsa by sa nieco mohlo stat. navyse beriem lieky tak preto nie je dobre aby som bola tehu.len je to divne, ze by sa to stalo pri uzivani hak :/ dakujem

jankaaaaaaaaa

liones tak nieco precitat by si si mala ty, estrogen ani progesterón hak neobsahuje v takej forme ako ho tvori zenske telo prirodzene. hak obsahuje len synteticke hormony, ktore sa v tele bezne nevyskytuju, dodava ich tam len ta tabletka.

kocovinka

lionesssssss a co ked telo prestane z nejakeho dovodu niektory z potrebnych hormonov produkovat? to nepripustas? neviem ako ty ale ja zijem v kraji kde sa vacsina gynekologickych problemov riesi s hak, tak to je :/

kocovinka

mne rozhodne nesibe ked som videla nizke hodnoty progesteronu z hormonalneho profilu. ono to nebola uplna neplodnost to si ani nechcem predstavit uuf take silne vyrazy nepouzivaj, podla mojho dokiho na su na to len jedine lieky nazov nepoznam ale vraj velmi agresivne, z ktorych mi bude zle a budem vracat tak som ich nechcela pochopitelne. ostatne latky som tiez nemala v poriadku. ja len verim v to, ze po kontrole budu tie hodnoty na spravnom mieste. co ine mi aj zostava vsak

lionesssssss

čo vám tu šibe, dámy?

HAK obsahuje hormón estrogén a progesterón, tieto dva hormóny telo produkuje rovnako s HAK ako aj bez HAK bez ohľadu na tehotenstvo

kks, niektoré sú tu múdre jak rádio ale žeby si dačo prečítali o problematike, to ani náhodou

jankaaaaaaaaa

kocovinka: ziadna hak nedodava telu ziadny estrogen. hormony z hak su cisto synteticke a tvaria sa akoze ako estrogen. po vysadeni moze dojst k nabudeniu organizmu a moze dojst k ovulacii co predtym nedochadzalo. ale to je velmi otazne. navyse liecit neplodnost hak je tiez trocha na polemizovanie..

kocovinka

neviem sa vecne vyjadrit k ziadnemu nazoru, pripustam, ze to moze byt reakcia na hak(ktore som prave dobrala) a tiez sa cudujem zeby hak produkovali take hormony ako ma zena v tehu?? v kazdom pripade moze ist o suhrn viacerych okolnosti a nie som tehu, existuje vsak malicke percento zien u ktorych sa stala vynimnka. paradoxne ja som mala vacsiu ´´sancu´´otehotniet prave pocas uzivania hak pretoze som mala nedostatok progesteronu (problem pri otehotneni) a teraz sa to malo upravit a neviem ci sa zvysene hodnoty aj dlhodobo udrzia. samozrejme okrem ineho. a tyka stav ako teraz som uz raz mala avsak vtedy mi aj meskala ms a vtedy bol na to ozajstny dovod. dazdovka666 ty si to napisala pekne, ale aspon sa tie lieky dalej nepredpisuju :)

dazdovka666

ehmmmm, moja kolegyna brala nejaku HAK, myslim ze Laurina sa volala /?/... Dnes jej Laurina chodi do prvej triedy ;) Potom ju aj stiahli z obehu...

dazdovka666

ehmmmm, moja kolegyna brala nejaku HAK, myslim ze Laurina sa volala /?/... Dnes jej Laurina chodi do prvej triedy ;) Potom ju aj stiahli z obehu...

jankaaaaaaaaa

netreba verit lekarom niekde v ugande, tam asi velmi vzdelani v tejto oblasti nebudu... :D a ked si vela o tom studovala, tak neviem odkial ale asi z takych beznych laickych for kde prispevaju sami "vzdelani" ludia.
"mila moja" hormony, ktore obsahuje hak su synteticke a v tele sa nikdy nevytvaraju. ani ked je zena tehotna ani ked nieje

tojejedno

ja som nebola teho a mala som take priznaky ako by som bola, a potom mi lekari povedali, ze to je prave preto, ze to obsahuje take iste hormony, ake su v tele, ked je tehotne. asi to bude tym, ze mi to povedali lekari nie tu na slovensku, ale v zahranici. ti, slovenski sa predbiehaju v tom,aby HAK predpisovali o106, kedze maju za to pekne priplatky :))) a samozrejme ze som si o tom vela studovala potom aj predtym, ale nie s propagacnych letakov samozrejme :)
tak ti prajem pekny vecer mila Jankaaaa