Chcem si umyť ruky

fanda

No som rad panci, ze si to takto zobrala s usmevom ... ved som ti aj odpisal na booom viac podrobnosti ... :) xixi :) pozdravujem aj druhu detektivku Ethel ... :)

panča

:),nie ,DNES TO NEBOLO-MYSLELA SOM, ZE DNES SI TO gps NAPISAL UZ NASCHVAL.Ja som Ta vcera preberala s Etkou, kazda sme mali 1 typ-ten moj sa potvrdil.Bolo tam vela veci, uz od sameho zaciatku :D (a inak urcite veci som tu pisala len kvoli tebe a kedze si reagoval, stale viac si ma utvrdzoval, ze si to Ty).No a k tomu videu-jedno som rozposielala babam odtialto, to druhe-ktore vzniklo pred mesiacom, sme videli len my dvaja :D. Inak ak si si nevsimol, ja nie som urazliva, ani jesitna

fanda

Oki Panci, som rad, ze som ta nenahneval .. :) ale celkom som sa dobre zabaval a velmi som si daval pozor aby som sa neprezradil .. no asi som niekde urobil chybu ... asi v tom dnesnom ranajsom prispevku .... :(((

panika

Opustam Vas, aby som si nevyrobila dlhodobejsiu pauzu :). Prajem vam prijemne prezitie najfarebnejsej noci v roku a v roku 2009 vela zdravia, stastia a lasky.
PS : ak by niekto z vas stratil smer, treba ist do IKEA, tam su na zemi sipky a tie Vas uz usmernia. LUBIM VAS ♥

reee

Stastny novy rok vsetkym co sem chodia,nech je lepsi ako ten minuly,hlavne vela zdravia,to ostatne by malo prist samo,ked nie tak tomu trosku dopomozeme.aj ked mi prave dee povedala,ze by sa nemalo este takto skoro zelat,radsej skor,ako keby malo byt neskoro:-))a kedze praca slachti,idem trosku pracovat.KRASNEHO SIVESTRA PRAJEM.