Chcem si umyť ruky

mamca

Ahááááá...tušila som,že to nebude mať veľa spoločné s CVč...ani krúžkami a cvičeniami,to teraz riešime doma :)))
Tak pozor na to,v akom rozpoložení to budeš písať,ver či never,prenáša sa to do štýlu a rozhodnosti,s akou cv tvoríš.. Aj keď je tam predpísaná určitá forma,vnútorná sebadôvera sa prejaví.. Tak hlavu hore! :)

mamca

Ak ty neveríš,že si vhodná a potrebná pre svojho zamestnávateľa,ako tomu má uveriť on? Ja som presvedčená o tom,že dostaneš tú najnajnajlepšiu ponuku...a skús mi to vyvrátiť! Nedááááá sa to,neeedoookááážešššš... Kurňa,ako je možné,že ja tie schopnosti a možnosti vidím a ty nie? Požičiam ti okuliare...:)))
A čo je to cv? Akosi mi to nedochádza... Som naladená na nesmiernu silu možností a myšlienky...a stratila som dočasne prepojenie na svoje vedomostné centrum..:DDD

deeee

ok mamca, tak ked si na zaciatku roka budem rozposielat ziadost o zamestnanie a cv, tak sa odvolam na teba, takze ma budu musiet chciet:o)))))

mamca

:DDD Teda,už som bola všeličím zo zvieracej ríše,ale medveďom ešte nie...
Deee....čo to za spochybňovanie vidím? Tak v prípade,že ty mi zaručíš,že aj po skončení školy budeš chcieť presne a nemenne to,čo dnes,ja ti zaručujem,že ťa budú chcieť...To nie je veštecká predpoveď,to je logika smerovania. A mimochodom,každý deň ťa posilňuje,mení a učí,takže tvoja dnešná neistota je nevhodný základ pre posudzovanie budúcnosti. Tak sa zbytočne netráp.:)

deeee

ahojte, vidim, ze ani vy sem moc casto nechodite. Ja som ok, prvy tyzden skoly je za mnou a uz zacinam uvazovat co bude ak skoncim skolu.....som z toho zufala, pretoze, jedna vec je, ze co chcem ja, len nie je iste, ci budu chciet mna.
Krasny tyzden