Chcem si umyť ruky

panika

ved prave -strach je nieco hrozne. Ked cloveka ovladne, obera ho aj o posledne zvysky sily...som neskutocne vdacna Etke a vobec ludom z Komunikacie, ze stali pri mne

katty19

Splniť si svoj sen neznamená opiť sa úspechom. Len si ho do poslednej kvapky vychutnať a už mať pripravený ďalší sen v zálohe. „Snílkovia“ i skeptici, snívať potrebujeme všetci. Niektorí viac, iní menej. Ale ostať bez snov? Uznajte, že to nie je pekná predstava.

panika

no problemy v rodine -nic moc, ked okrem sily na riesenie Ta strasi este strach, ze to vsetko budes musiet pred niekym obhajovat..preco, za co, ako sa to mohlo stat

katty19

je to normálne, ale myslím, že vynakladáš dostatok energie, aby to dopadlo dobre, a som presvedčená, že práve o toto ide, v budúcnosti si nevyčítať, že sme mohli urobiť viac

panika

len sa trochu bojim, ze nie som v poriadku..mavam zachvaty paniky a hrozne ma stresuje aj obycajna sms..ked piupne mobil, vzdy sa bojim, ze sa nieco stalo. A mam strach z toho, co citim-neviem, ci mi rozumies, neviem to normalne povedat

katty19

veď práve to, ty si bola dva týždne zašitá tak sa nemôžeš rozhýbať, čo je celkom prirodzené, no a ja som bola nejaký čas odstavená, čo je niečo podobné, ale ja som presvedčená, že sa to nejako vyrieši, všetko

panika

no ako sa mam...ak ma prestane trapit globalne oteplovanie a tym aj ohrozenie ladovych medvedov, bude mi fajn...je mi fajn, fajn, fajn..mame urcite rodinne problemy, ale inak pohoda (teda vzhladom na situaciu)