Chcem si umyť ruky

panča

tak ok, ale nacakaj zazaraky:DD

Stale plati, ze Vas vsetkych milujem, hlavne jedneho ...prave dnes som si na neho spomenula, ked som videla hotel Patria..

Aj ked som nestastna, citim sa celkom fajn, pretoze som sa stretla s Dee, za co som jej velmi, velmi vdacna

a kedze nam zostali nejake resty, vyhlasujem na jul VYJAZD DO BOJNIC :DDD

STE NAJLEPSI LUDIA, AKYCH SOM KEDY SPZNALA alt3

katty192

Ethi, ahoj :) priznám sa, už som si prečítala dávnejšie, ale stále som vyčkávala, že pančita niečo prihodí... panča, prečo niečo neprihodíš ? aspoň nejaké riadne brvno do oka, alebo zelenú kartu :D
ethka, ako hovoríš, zdravie, hmm, veď vieme, určite sa to raz dotkne každého, ja len dúfam, že to všetci zvládneme a nejako prežijeme, v dobrom aj v zlom, to sedí tak väčšinou pre manželské páry. ale dá sa to prirovnať aj k priateľstvám.
dnes som bola pozrieť jednu kamarátku a ľahla som si u nej na postel, kde mala paplóny, zasmiali sme sa, že aj takto vidíme, ako to naše priateľstvo vyzrieva, kedysi by som si to nedovolila...
ale ja na fb chodím :))) len sa asi nepoznáme po mene :D napíš mi na katty19@centrum.sk, priznám sa, že som zvedavá ;)

sova e

Ahoj Katuška...nuž či sa mi darí? Mala som problémy v rodine...manžel mal obojstrannú embóliu do plúc a ako on hovorí-zachránila som mu život.Dúfam,že ma prežije,lebo ešte raz zažiť to tak som na psychiatrii:-(( Tak tak sa i darí:-(( Preto nič nie je dôležitejšie ako zdravie! A ty ako? nechodíš na fb? že by sme sa aj videli?? Však Panči:-)

panča

fasa, tak revat som zrovna nechcela -ale vidiet tolko znamych tvari pokope a vediet, ze ste OK je perfektne.ALT3

Uz cakam na volny vikend, nech mozem vyrazit sem za humna..

a co tie Bojnice???Uz to neplati?

katty19

ahoj deenuška :) možno neuveríš.. dúfam, že áno :) ale ja sa budem fakt tešiť na stretnutie s vami, s každou z vás :) a pančita dolorez bude pecka :D tešíííím :))

Deeee

Jeeej, Katuska, ja by som bola za, keby sme sa stretli....stiahli by sme aj etku a mamcu....juj, bolo by super....a dodatocne zelam teme pekne 4. narodeniny

Mam vas rada

katty192

inak mám 33 rokov a odprisahala by som, že tento rok je výnimočný, kto sa ešte nedožil, nech sa teší, a kto sa už dožil a prekročil, nech sa teší na stretnutie so mnou ;)