Chcem si umyť ruky

SHAKTI

panči moj biorytmus sa prisposobil jednemu malemu tvorovi takze moj spanok trva od 23 hod do 5 hod. :-) ale dakujem za starostlivost o moj spankovy rezim. Zvykla som si. Sice kratsi spanok ale hlbsi. Samko zije? :-)
chalooooooooooooooooooooo samko????!!!!!!
sa robi vzacnym ako aj mamca a panca, dee a lilith. To iba my s Etkou a Katuskou sme poriadne!!!!!!!!!!!!!!!!! klebetne bytosti
:-)) To slovo poriadne je tam velmi dolezite!!! :-)) Lebo my sme tie najporiadnejsie bytosti na celucickom svete- to chcem tych neporiadnikov vyprovokovat :-)
idem si vycistit plet :-) a dnes som zase zlyhala- slaboch som!!! Chcela som vydrzat nežrať 24 hodín, kedže je spln, teda bol a vydržala som iba 15 hodín!
fňuk :-( jaj hned som si dala dve horalocky a bolo dobre aj cierne smuhy spred očú zmizli :-))
LV a polepsite sa- Velke oko este vacsieho Manitua vsetko vidi. To znamena ze aj ked tu nie som, citim vas podla smradiku, par krat zatiahnem nostekom a viem, ze pise napr. Etka, ci mamca alebo panci, no a Katuska! Ta rozvoniava ako rozkvitnuta luka :-)
Vsak na co internet?? Staci dobry nos a osobity smradik :-)
cmuk smradiky moje :-))) Tak šup- šup sem posmrdkávať ako povie moja sestra mojmu psikovi- zas tu posmrdkavas?? uchyl??- tak ho vola :-DD, este spi ani nevie o co ide :-DDD dobre dobre, uz idem lebo to tu po mne nevyvetrate ani za rok :-)

SHAKTI

krajsie katus, krajsie :-) aj si zavýjala na balkone??? :-)))
pozdravujem vsetkych, nechce sa mi dako pisat, ani neviem..teraz je vsetko trosku chaoticke, nie zle chaoticke, dobre chaoticke a tak sa nejak tesim z toho kruhu.
Inak Etka ako to dopadlo nakoniec u rodinnej rady co sa tyka tvojho dalsieho vzdelavania? Ja by som ta pustila a podporovala aby si bola este mudrejsia a tym padom aj krajsia :-) no som chcela hodit kompliment a neviem ci sa mi nepodarila urazka :-)) ale to som cela ja. Mamca chybas tu a velmi, takisto ako kazdy. Ja napisem ze kto tu chyba az po velmi velmi dlhom case, ked ma to den-co den zoziera a ked to uz nevydrzim a vytriskne to zo mna tak vtedy to vyplujem a napisem ze ten a ten tu chyba :-))
snad sa mate ok..tak zatial.

katty19

ja viem, ešte som nenapísala, potrebujem sa na to trocha sústrediť, tak ako som sa potrebovala sústrediť na pár vecí v týchto dňoch, volám všetkých spolužiakov z výšky na stretnutie a dlho som nemala na to energiu a teraz to už prichádza, tak ako to príde aj na napísanie, ty vieš, že sa prihováram práve tebe, nosím tvoj život hlboko vo svojom srdiečku

ethel

Katuš,ani nečakaj,lebo príde vtedy,keď to nebudeš čakať.Ale keďže chceš o dva roky,tak čakaj a o dva roky prestaň čakať:-)) cmuk

katty1

Ethka, ďakujem:)
Vieš, čo je najkrajšie na tom, čo píšem? Že nie som zúfalá. Ja niekoho hľadám a čakám, ale je mi jedno, či to príde zajtra, pozajtra, alebo o rok, o dva:) Skutočne. Dobrú nôcku všetkým.
A možno by som bola radšej, keby to bolo o dva roky:)

ethel

Katuš,tak mi napadlo,že to čo si napísala ty si určite na tomto svete o sebe myslí aj nejaký muž...len ho nájsť...teda vy sa nehladáte a keď sa nájdete náhodou tak si už teraz viem predstaviť vaše debaty a to čo vás spojí:-)