Nchodim na malu potrebu

Príspevok v téme: Nchodim na malu potrebu
ibed

Ahojte poradte mi pijem velmi vela vody no na malu potrebu nechodim. S menstruaciou to nesuvisi. Mozem byt na nejaky druh potravy alergicka a preto nechodim mocit? Alebo v com to moze byť . Prosim ak mate nejake skusenosti tak poradte. Mozno nejake jedlo alebo caje. Aj ked vsetko som skusala no nic nepomohlo ani kava, uhorky, melon či urologicky caj.

2bodka

:))))) tak ale vazeni, mozno som trochu hypochac, ale to, ze cikam kazdu hodinu mi nikto nevyvrati! za tym si stojim! teda skor cikam! :))))

Magy

2bodka ty by si vlastne s tvojou hypochondriou ani nemala chodit na tento server. Ale uz padaj odtial, nech ta tu viac nevidim!!! :))))))

2bodka

Lulu2011,

ne nehovorim? V mladosti som mala otras mozgu (zrazilo ma auto), zrejme mam poskodeny ten hypotalamus :)

Radsej idem na wecko, z tejto infosky mi treba uz aj na velkuuuuuuuu :D

2bodka

Lulu2011,

tak prispela som zo zartu a nakoniec zistim, ze mam vaznu diagnozu? :))

Precitam si, ale u mna je to dost nebezpecne, ja mam nabeh na hypochondriu a nech si precitam akukolvek chorobu, vzdy mam vsetky priznaky! :)))))

Lulu2011

2bodka - vypijes jednu kavu a vycuras liter kao pises :) mozno mas problem s týmto hormonom ADH, je to zriedkave ochorenie, nie je to cukrovka, ale vola sa diabetes insipidus, ludia sa napiju a ako pises, prejde cez nich voda ako cez sito, myslim, ze je to problem hypotalamu

Magy

2bodka - sonografiou nezmeraju objem mechura, treba ist na urologiu a zistia ti to uroflowmetriou, resp. urodynamickym vysetrenim - nacievkuju ta a cez cievku ti pomaly napumpuju mechur az budes citit tlak, podobne ako ked citis, ze ti treba ist curat - teda ze mas plny mechur.