Moj partner mal v posteli 14 zien

Príspevok v téme: Moj partner mal v posteli 14 zien
kristi12

a mna to nehorazne hneva...stale na to myslim, ako mohol s hociakymi spat len tak, bez lasky, bez citov, na jednu noc, kolko krat sa uz ani neozval tym babam, dokonca spal so svojou vzdialenejsou pribuznou, to bola jeho prva a ja tam teraz mam chodit na navstevy a pozerat sa na to, ako sa objimaju a ona ho niekedy dokonca aj pohladka po tvari, je mi z toho na grc, ze tie baby stale musim stretavat, kazdy minimalne druhy den stretnem jednu z nich, je to tu totiz male mesto.uz som pocula aj take, ze preco sa s nim zahadzujem, ved ten mal vela bab a strasne ma to skrie.vzdy som chcela partnera ktory by mal aspon primerane mne - ja som mala 6 alebo ja neviem, o 2 viac a to mame obaja len 25rokov.inak je fajn, lubime sa, ale nedokazem sa pri nom uvolnit, je dost aj vsimavy co sa tyka inych, proste strasne mi vadi jeho minulost, ze take veci dokazal robit, co s tym?? :(

alenka_maxova

LETICIA, pokial je to jej osobna a sukromna vec, nemala to hadzat na internet....Kedze to tu dala, mozme sa k tomu verejne vyjadrovat. Ako vidis, je tu vela ludi, ktori neschvaluju prilis vela sexualnych partnerov, uz len z jedneho jedineho dovodu - pohlavne choroby. Budem teraz hovorit v globale - Zvycajne to aj tak byva tak, ze zena, ktora mala prilis vela sexualnych partnerov si nevazi samu seba, nevie co chce, ruti sa zo vztahu do vztahu, lebo si mysli, ze konecne najde to, co potrebuje, pricom nevie milovat ani seba samu. Mysli si, ze cez sexualne uspokojenie partnera dosiahne, ze ju bude milovat a ze vlastne uspokoji aj seba samu. Myslis? Napisala si, ze baby si nevedia uzit sex a preto si ich chlapi hladaju milenky. To neviem, kde si videla, ale minimalne 4 baby (aj ja) tu napisali, ze maju jedneho stale sexualneho partnera a uzivaju su to naplno...Cize, to nebude tym, co pises ;)

kristi12

No tak som si precitala vsetky nazory a dakujem za kazdy.Proste sa to asi nezmeni.Rozpravali sme sa o tom.Mal dva vazne vztahy, v ktorych nepodvadzal.Ostatne boli na jednu noc, s tou sesternicou par krat, to skusali ked zacinal, mal 17.S jednou sa stretaval, ta mala partnera a dieta a povedala mu, aby sa na nu neviazal, tak si uzival.Povedal, ze keby ho neopustili tie dve vztahove, tak by tolko bab nemal, ale podla mna to nieco vypoveda o tom aky je.Chlap, ktory dokaze pretiahnut hocikoho hocikde bez citov a ani ked nepozna meno, tak u mna klesol.V mojich ociach proste uz nie je taky, akeho som chcela a myslim, ze skor ci neskor to skoncim.Je mi to luto.Mozno si z tohto vezme par muzov poucenie, alebo si nekazte povest, lebo slusnu babu potom nenajdete, alebo jej nehovorte o svojej minulosti.

K mojej minulosti, nie, nie som svatica, ale mala som 6 partnerov.Zacala som v 15tich, moj prvy ma podvadzal, aj sa na to liecil, druhy bol 5rocny vztah, s jednym som sa par tyzdnov stretavala, ale musel sa odstahovat do zahranicia, dalej dvojrocny vztah, jeden 4mesacny kde ma dotycny len vyuzil, stretaval sa este s inou a potom terajsi.Ja som totiz do tej sestky zaratala aj seba a do jeho strnastky tiez seba, pardon.

xxxxxxxxxxxx

no staci mi prva veta a dalej ani necitam, ja si myslim ze to vobec nieje podstatne s kolkymi spal.. neviem na co svojich spovedate a potom nervovo kolabujete, je to minulost kazdy nejaku minulost ma... ja som nikdy na tuto otazku neodpovedala lebo by to moj priatel neprezil urcite, takto ho nema co trapit. A co je na tom ze som mala viacerych? teraz mam len jeho a mi je s nim dobre...uz vyse 4 rokov som s inym nespala...

mimochodom ked ma 25 rokov dajme tomu sexualne zacal zit od 18 /co pochybujem urcite zacal skor/ to su 2 zeny za rok...nemyslim si zeby to bolo nejak prehnane vela ...

LETICIA

kurevnik, kurvia, pane boze musim sa smiat :-D takto si dovolit napisat na ludi co ani nepoznate, ale naj sa mi paci hlaska na babu ked ma niekoho je kurva ale muz je kapo di tutti capi

LETICIA

noa co ludia prboha, nech si kazdy spi s kym chce a s kolkymi chce, zat ked ma clvoek viac sexualnych partnerov uz je radodajna kurva??? rozum sa mi pozastavuje, ved je to kazdeho OSOBNA a SUKROMNA vec. a 6 je vela?? preboha :-D panny gvadalupske vsade, ako tak citam ved baby nevedia ani co je dobry sex, lahnut a roztiahnut nohy a dovidenia, tak sa cuduju, ze druha strana si hlada milenky...

Deal

Co cakas ked je atraktivny. Ked je taky kurevnik tak si predstav co bude robit ked pojde do nejakeho vacsieho mesta na navstevu :D Zavola ti a vrati sa potom ti porozprava ako dobre sa mal. Deal with it.