Zelená stolica

Príspevok v téme: Zelená stolica
Patrik23

Zdravím mám 21 rokov a včera ráno som zbadal že mám zelenú stolicu. Dnes ráno som mal opäť zelenú stolicu. Neviem čo to znamená ale vystrašilo ma to. Nemám žiadne bolesti ani hnačku, stolica je bežná ako normálna iba to zafarbenie je zelené. Užívam každý deň vitáminy ako su A, B, C, D, E, ženšen, omega 3 masné kyseliny a minerály ako sú horčík, vápnik a zinok. + beriem aj na cvičenie aminokyseliny BCAA ktore obsahujú 3 hlavné aminokyseliny L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin. No a nakoniec som bol nedávno u lekara ktorý mi predpísal Famotidin na pálenie žáhy... Takže ráno beriem hojne tabletok. Môže zelená stolica s tým mať niečo spoločné? Tabletky beriem už cez mesiac ale nikdy som sa so zelenou stolicou nestretol. Chcem podotknúť že posledné dni som nejedol žiadne zelené jedla ako špenát a podobne. Za odpoveď vopred ďakujem

Dr Majakova

môže to byť spôsobené salomonelozou, ale to by ste zistili inak .. alebo poruchou vstrebávania živín, určite s tym zájdite k lekárovi, pretože zelená stolica, je pomerne závažný a nebezpečný príznak vyliec.sk

Patrik23

Prešlo 6 dni a stolica je zelená ... 4 deň už bola hnedá ale deň na to opäť zelená ale zdráham sa ísť k lekarovi pretože sa cítim úplne zdravý. Nevie ma niekto nejako ubezpečiť že to nie je nič vážne?

Patrik23

Nejem tieto vitaminy stále... Mám len jeden taký mesiac za rok ...A stále sa to nezmenilo, stolica je stále taká zelena až zeleno slabo hnedá a to je utorok.. Stalo sa to prvý krat v sobotu tak pojdem k lekárovi

xdanielax

Patrik - snad sa uz polepsilo.
A tiez suhlasim, ze netreba jest vsetky tie vitaminy.
Niektore su fajn (omega3, magnezium, zinok), ale pouvazuj nad tym, zaradadit do svojej stravy radsej viac zeleniny, ovocia, orechov .. a nebudes musiet jest tie tabletky. zbytocne vyhadzujes peniaze a ani sa z toho nenajes.

opica

ja som amla zelenu stolicu len parkarat v zivote, ked som mala salmonelu, co ty vsak nemas...to by si nebol schopny sediet ani na pc...ak to neprejde, bez k lekarovi...

ALE

myslim si, ze 21 rocny chalan, aby do seba hadzal tolko umelych tabletiek - hranici to s hypochondriou alebo nejakou uchylkou

sidona4

a nezda sa ti , Patrik23, ze to tymi tabletkami prehanas? mas len 21 rokov a predavkovavas sa tolkymi tabletkami s vitaminmi.. (ovela viac ti urobi cerstve ovocie a zelenina nez tie prasky, z ktorych telo aj tak väcsinu vyluci, lebo to nevie zuzitkovat..) nechcem si ta predstavit ako 35. rocneho to budes kazde rano od seba pchat kybel takychto sraciek?:)

riško

Patrik kľúúúd. Keby si mal otravu potravinou, tak po 3 dňoch by si sa už buď zvíjal v krčoch alebo bol v kóme.

Patrik23

Magy a riško stránku som si prešiel, prečítal. Niektore veci ma ukľudnili niektoré prestrašili... Píše sa tam že ak to do 3 dní neprejde može sa jednať o akúsi otravu potravinou. Do tejto chvíle som bol na záchod 4 krát a stolica je stále zelená i keď po poslednej "návšteve" toalety sa v zelenej stolici už nachádzali aj hnedé malinke čiastôčky tak sa to snáď dáva do normálu

riško

Úplne "milujem" takých debilov ako M25. Ty si vôbec čítal, čo patrik23 napísal, alebo si tresol prvú blbosť čo ťa napadla???
Panebože, prečo takí khuji chodia na tento server??
K tomu čo napísal magy sa nedá viac dodat.