Modeling...vas nazor ?

Príspevok v téme: Modeling...vas nazor ?
1kolka1

ahojte :) chcela by som sa spytat co si myslite o modelingu...ci s nim mate nejake skusenosti ,chceli by ste to vyskusat alebo poznate niekoho kto je v nom :P Zaujima ma to pretoze by som tento rok chcela ist na elite models look 2012 ale sa dost bojim.. :/ mam 168cm a budem mat 15 rokov. dakujem za odpovede :)

jankaaaaaaaaa

dobra vila vsak prave, ze 168 je len taka priemerna vyska, prave preto by mali byt modelky vysoke - lebo vyska je vynimocna a krasna :)))

Lulu2011

no, mala by si mat, zvysi to tvoje sance, neviem ako vyzeras, konkurencia je velka, ak nemas peniaze, skus napr. ist na fotopatracku a tam niektori fotografi fotia zdarma

1kolka1

z Veľkého Krtíša :P a to si mam nafotit pred castingom ? lebo som pocula aj take ze to je suhrn fotiek modelky za celej svojej kariery..nenafotia mi to oni ? :D

Lulu2011

kolka - no dost, hlavne sa nenechaj nalakat na 500 eurove booky, z akeho mesta si? niekedy staci lepsi fotograf, niekto koho to bavi a nafoti ta

Lulu2011

tak to je uz ina kava, chod :) nemas sa coho bat, bude tam plno bab, book mas? pekne, kvalitne fotky skor pomozu pri vybere a aj ukazu na kolko si fotogenicka

dobra vila

Mas 178 cm??? A iba budes mat 15 rokov? Preboha, dievca, kam sa to tahas uz hore :DD. Tak chod, nevahaj! Vyska je priorita a keby nieco, z vahy sa da stale dat dole...drzim palce, vyskusaj, ak je to to co chces! A nevahaj.