Zubný vačok

Príspevok v téme: Zubný vačok
tomk7i

Zdravím, kedže na túto stránku som chodil viac krát, myslím že sa takáto téma už rozoberala len neviem či presne v mojom prípade.

Približne pred štyrmi mesiacmi som bol u zubárky, ktorá urobila asi klasický postup, ktorý sa robí pri endodoncii teda vyčistila tie kanáliky, zaplnila - potom mi to ešte tri dni silne opuchlo po celom zákroku no potom to celé nejako prestalo a v pohode som fungoval . Neskôr sa mi dole pri tom koreni spravil váčok ( je to dole až pri čeľusti ) ktorý boli len ked do neho tlačím no je to dosť tvrdé, nepríjemné je to tam už dlho a od vtedy som u zubárky bol asi len raz dva týždne po tom zákroku, kedy mi povedala, že to bude zub už takto reagovať na rôzne premeny počasia . Neviem či je to v poriadku - lebo pred mesiacom som aj opuchol, zub ma nebolí ale neviem či sa tá infekcia nejako nedostáva do tela lebo som čosi o tom tiež čítal - okrem toho sa v poslednej dobe cítim dosť slabo, mám zrazu akné, a teraz sa mi na perách tvorí stále nejaký kutik, su rozpraskané a neviem či aj herpes . Asi som už rovno na odstrel - ale ak by nejaké rady tak sa zamerajte na ten zub či je to v poriadku, či to reaguje na tie zmeny počasia a tak rôzne alebo mám zmeniť zubárku . Dakujem za rady -_-

tomk7i

Ináč k akým tam môže dochádzať problémom v súvislosti so srdcom - už to mám asi tri mesiace takto - sem tam opuchne a dík -_-

mate59

zub je po vyplnení kanálikov mŕtvy a nereaguje ani na teplo,chlad.
Nájdi si lepšieho zubného lekára.Ona kecá.

tomk7i

Dik - a čo s tou zubárkou - tá mi povedala, že to mi takto zub bude už rôzne reagovať na počasie a podobne - ako si u nej v podstate uplatniť reklamáciu veď to stálo okolo 50 euro ten zákrok tak -_-

mate59

vačok musí preč, hnis z neho sa dostáva do krv.riečišta a je to nebezpečné pre srdce.
Chyba bola už po endodoncii, po zákroku nemá čo zapuchnút.