Strata panenskej blany po prieniku prstom-sex

Príspevok v téme: Strata panenskej blany po prieniku prstom-sex
klok

No, keďže sa už dlho "hádame" s partnerkou o tom, či ešte stále je panna alebo už nie je (ja tvrdím, že už nie je, ona tvrdí, že ešte stále je), tak sa už spýtam, lebo sám som zvedavý ako to vlastne je. :D

Povedzte mi moji drahí, skúsenejší, skúsenejšie.. keď tam vsuniem celý prostredník je možné, aby ešte mala blanu?
Sex sme spolu ešte nemali.

Vďaka za odpovede. :)

alenka_maxova

:D :D ja myslim, ze je to uplne jasne....To mas tak, ako ked vidis gramatiku tych ludi. Cim to je? Zeby nepocuvali v skole? A pri takej hodine, kde sa rozprava o sexe neviem...Zeby vypustali detaily ako "chrante sa", "ziaden sex v 13" a podobne?? :)

wreck

som poteseny.

potom ale nechapem vsetky tie prispevky...

mala som sex, mozem byt tehotna?
slubil, ze da pozor :))))

a podobne.

stupla miera zaskolactva, ci co? ale pri takomto predmete?

alenka_maxova

Ano, mam 23. Tak si predstav, ze my sme sa ucili...V siedmej triede sa tusim prebera ludske telo, ked pridem domov na vikend, opytam sa maminy, ktora uci na zs. A okrem ineho, dnes je uz uplne normalne, ze sa vyucuje aj o sexualite, i to sme preberali. A to si pamatam presne, bolo to v 9. rocniku zs. Takze vidis, doba sa asi znacne meni :)

wreck

no tak to pozor. ja viem, ze ty mas este len lahko cez 20, ale ja mam 34 pomaly a celkom isto viem, ze my sme sa nic taketo detailne neucili a uz vobec nie na zs. :-O

alenka_maxova

jemin wreck, ako keby si nevedel o com hovorim. Vseobecne infomacie ohladom ludskeho tela dostavaju uz deti na druhom stupni ZS. Uz vtedy sa ucia, ze ked zena ma prvy sex, strati panensku blanu. Tak nebud probuh ironicky....:) Pisu tu ludia, co nemaju ani ponatia o vlastnom tele, ani len zakladne vzdelanie. A ty si robis z toho prdel

wreck

ba este kieho! :D vazne je panenstvo uz teraz v osnovach? a v ktorych vlastne - biologia, etika alebo hadam nabozenstvo? ebeeenci, tie dnesne detiska sa maju. koncom 20. storocia toto nebolo, kua.

alenka_maxova

pokial ste nemali sex, znamena to, ze je panna. Panenska blana je dost tenka a moze sa porusit pri sporte, pri zavadzani tampona alebo pri prstovani. Ale pri takomto poskodeni sa nejedna o stratu panenstva!!! Co vas detiska v tej skole ucili????? Snad ste sa ucili o ludskom tele!

maruska123

kludne blanu moze mat, ved ta blana nie je celistva, je tam otvor, aby mala kade odchadzat menstruacna krv, cize kludne si tam mohol strcit prst a nepretrhnut ju

panna bude pokym nebude mat prvy sex, bez ohladu, ci ma blanu alebo nie

klok

Stále odpovedáte na niečo, na čo som sa nepýtal. :D Ja sa pýtam, či má stále blanu a nie, či je ešte panna.

A k tvojej "hádanke":
a) áno
b) nie
c) nie
Keď už raz mala sex, tak už nie je panna. A plastická chirurgia jej to panenstvo nevráti.