perspektívne povolania pre ženy

Príspevok v téme: perspektívne povolania pre ženy
Sell

Čaute, zaujímalo by ma - čo myslíte, ktoré sú perspektívne povolania pre ženu? Som na osemročnom gymnáziu, o rok maturujem a dáko stále neviem, čo potom. Musím ísť na vysokú, však čo mám z gympľa? Predmety ako matika, fyzika, chémia mi nejdú, tak to musím hneď vylúčiť. Celkom dobre mi idú jazyky (AJ, NJ),ale nie je to až taká sláva. Vlastne mňa nič až tak nebaví. Dáke rady, na aký VŠ odbor by som mohla ísť a aby som nemala nejaký veľký problém s uplatnením? Ďakujem :-)

Sell

IP adresa 242.78 - počuj, ty si dáky psycho človek :-D tie tvoje rady zďaleka nie sú vtipné ;-) podľa všetkého patríš medzi zakomplexované typy, že jo? :-D

george303

Ale ako zachranarka taka v sanitke ze je nehoda a ty tam pojdes pomoct ludom alebo tak :DDD
Ale kasli nato ty si radsej hladaj bohateho frajera :DD

Sell

Záchranárka? :-D A nemali by byť záchranári silní chlapi? Ja som také útle žieňa :-D takže asi nie :-D keby som bola mužského pohlavia, tak by som o tom porozmýšľala :-D

george303

Jaaj seriozne ? :DD
Cil ma napadlo sak chod do zdravotnictva nejaka zachranarka alebo tak , to je podla mna praca ako stvorena pre zeny ... ;)