Chcem stretko. Zn: sex

Príspevok v téme: Chcem stretko. Zn: sex
ATIDE/ESMERA

Ahojte, hlavne baby, ale aj chlapi, kľudne píšte...Aký máte názor na to, čo s ami dnes stalo? dala som si zoznamku na net, a zjavil sa tam jeden fakt sympoš, ale malo to háčik: chcel z amnou prísť a milovať sa so mnou. Inými slovami - stretko za účelom sexu. Žeiť sa nechce.Čos tým? ja chcem sex až po svadbe, ale páči sa mi...čo by ste robili vy, ako by ste sa k tomu postavili?

J111

Tak len sa boj a zostanes pannou do konca zivota. Raz ta musi niekto poriadne posexovat, ci nie? Hast du alle Tassen im Schrank, Atide? Ich denke, nicht.

ATIDE/ESMERA

Máš pravdu, dnes sa už nedá veriť nikomu, netreba naletieť na medové rečičky, bojím sa, aby s ami to raz nestalo

AdamKrt

Ale ja sa tak lahko nedam.... :)

ATIDE/ESMERA 10.03.12 19:20 - trochu nezlucitelne s Tvojimi predstavami o zivote, nie ? Tak naco nad tym vobec rozmyslas ? Vies, kolko je nadrzancov, co chcu len pretiahnute zeny ? Divim sa, ze im nejaka na to naleti... To je dnes uroven...

ATIDE/ESMERA

No veŠD ja pozerám telku, som Ti nepísala, že mám telku hneď vedľa počítača? :D to je výhodička, ide mi zapnutá celý večer, kukám si a pritom píšem sem...

ATIDE/ESMERA

Fííí, tak díky :D pýtal sa, či som aspoň pekná :D si to pozri nižšie tu v diskusii. Takže som? OK :D